- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (21)
Komputery i tablety (214)
Smartfony i zegarki (3710)
Foto i kamery (250)
Gaming (174)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 3.6, 6, 12, 6.5, 9 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 12, 3.65 - 6.5, 6.5 - 9, 9, 9 - 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
225,81 zł
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych: | 3 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 20 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 100 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 2.5 | |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3100 |
| Długość skoku [mm]: | 23 |
| Typ brzeszczotu: | S 3456 XF |
| Typ: | Do drewna, Do metalu, Do tworzyw |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.4 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Funkcje: | Ograniczenie głębokości, Młot |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie [mm]: | 26 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.65 |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 5 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 120 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 2800 |
| Długość skoku [mm]: | 25.4 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Typ: | Piła szablasta |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Moc [W]: | 280 |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 6.7 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący, Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 1600, 2000, 2080, 2220, 2770, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Nawigacja samochodowa, Smartfon, Tablet |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Rodzaj: | Dmuchawa, Odkurzacz do liści |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.7 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Nie | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | DEDRA SAS+ALL 18V |
| Szczotkowy |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.83 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Waga [kg]: | 1.28 |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 100 | |
| Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Typ: | Do drewna, Do stali, Do tworzyw |
| Waga [kg]: | 2.35 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.25 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.8 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Rodzaj: | Stacja ładowania |
|---|---|
| Waga [kg]: | 6.7 |
| Rodzaj złącza: | Gniazdo typ 2 |
| Moc [kW]: | 22 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Typ: | Akumulatorowy |
| Regulacja siły wbijania: | Tak |
| Maksymalna długość zszywek [mm]: | 25 |
| Minimalna długość zszywek [mm]: | 16 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |