- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (21)
Komputery i tablety (213)
Smartfony i zegarki (3713)
Foto i kamery (250)
Gaming (174)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 143 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1400 |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 18 V |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Akumulator Ni-MH, akumulatory Li-ion, Akumulatory LiFePO4 |
| Akumulatorki w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1670, 2000, 2220, 2250, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj złącza: | Gniazdo typ 2, Wtyk typ 1 |
| Moc [kW]: | 7.4 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Nie |
| Natężenie [A]: | 32 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 14500 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 3x USB Typ-C, USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
224 zł
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
90,25 zł
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Waga [g]: | 260 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 6, 12 |
| Napięcie wejściowe [V]: | 220 - 240 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, GEL, STD |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Waga [g]: | 475 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Natężenie [A]: | 4.4 |
| Waga [g]: | 87 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 1.2 |
| Napięcie wejściowe [V]: | 5 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | NiCd, NiMH, R03/AAA, R6/AA |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 10000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 100 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 0.55 |
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
|---|---|
| 25 - 75 | |
| 430 | |
| Centralna (5-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 50 | |
| Akumulator w zestawie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2250, 3000, 4500, 5000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4.5, 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Rodzaj: | Listwa zasilająca |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3680 |
| Wyłącznik: | Nie |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2500 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Prąd znamionowy [A]: | 10 |