- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (21)
Komputery i tablety (213)
Smartfony i zegarki (3713)
Foto i kamery (250)
Gaming (174)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Bezolejowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kółka transportowe: | Nie |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Rodzaj: | Kompresor |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 4 |
| Waga [kg]: | 10.7 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 18 V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.5, 5 |
| Waga [g]: | 600 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 2500, 3000, 4500, 5000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4.5, 5, 9, 10, 12, 15, 20, 28 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 3x USB Typ-C, USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe [V]: | 220 - 240 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, Bezobsługowe, GEL, SLA, WET |
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 1 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Waga [g]: | 225 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| 4 | |
| Czas ładowania [min]: | 75 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 2490 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | , , |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Biało-szary |
| Akumulatorowe | |
| Kompatybilność seria: | DEDRA SAS+ALL 18V |
| Rodzaj: | Odkurzacz do liści |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Tak | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1000, 1300, 1500, 1600, 2000, 2220, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB, Apple Lightning, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 10, 12, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Moc [kW]: | 3.7 |
|---|---|
| Natężenie [A]: | 6, 8, 10, 13, 16 |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Rodzaj złącza: | Wtyczka Schuko 230V, Wtyk typ 2 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe [V]: | 220 - 240 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, Bezobsługowe, EFB, GEL, Kwasowo-ołowiowe, LiFePO4, SLA |
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 1 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Waga [g]: | 706 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | , , , |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
193 zł
| Napięcie [V]: | 20 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dedra |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 2.3 |
| Waga [g]: | 650 |
| Moc [kW]: | 11 |
|---|---|
| Natężenie [A]: | 8, 10, 13, 16 |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Waga [kg]: | 3.3 |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Napięcie [V]: | 12 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Dedra |
| Kompatybilność seria: | 12V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 0.5 |
| Waga [g]: | 130 |
| Rodzaj: | Listwa zasilająca |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3680 |
| Wyłącznik: | Nie |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |