- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (21)
Komputery i tablety (214)
Smartfony i zegarki (3714)
Foto i kamery (252)
Gaming (171)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | , |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Stacja ładowania |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | Gniazdo typ 2 |
| Moc [kW]: | 22 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Natężenie [A]: | 32 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
| Kompatybilność seria: | 18V XR, PowerStack, XR Flexvolt, XR Flexvolt 54V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Waga [g]: | 650 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Waga [g]: | 550 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 6, 12 |
|---|---|
| Prąd ładowania [A]: | 1.5 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, GEL, STD |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Waga [g]: | 144 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 2500, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Napięcie [V]: | 220 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
| Kompatybilność marka: | NAC |
| Kompatybilność seria: | NAC 20V, NAC 40V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Waga [g]: | 500 |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1670, 2220, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 24 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Moc [W]: | , |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
| Kompatybilność seria: | 18V XR, PowerStack, XR Flexvolt 54V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 12 |
| Waga [g]: | 1300 |
| Napięcie [V]: | 20 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | 4Garden, Faworyt Pro, Handy, Lider |
| Kompatybilność seria: | 20V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.2 |
| Waga [g]: | 330 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
| Napięcie [V]: | 36 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | GBA 36V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Napięcie [V]: | 100 - 240 |
|---|---|
| Liczba gniazd [szt]: | 4 |
| Wtyczki wejściowe: | Polska, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Wtyczki wyjściowe: | Polska |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 2.8 |
| Uziemienie: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | Wtyczka Schuko 230V, Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 3.7 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Natężenie [A]: | 6, 8, 10, 13, 16 |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 3.7 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Natężenie [A]: | 16 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
|---|---|
| Prąd ładowania [A]: | 6 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, Bezobsługowe, GEL, Kwasowo-ołowiowe, STD, WET |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Waga [g]: | 414 |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Typ: | Do elektronarzędzi |
| 5.2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 100 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1420 |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
|---|---|
| Typ: | Rozgałęźnik gniazda zapalniczki |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zasilanie: | DC 12-24V z akumulatora/instalacji |
| Maksymalne natężenie [A]: | 10 |