- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
Dom (20)
Zabawki i LEGO (24)
Książki, muzyka, film (1)
Motoryzacja (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wiek: | 24m+ |
|---|---|
| Interaktywny: | Nie |
| Materiał: | Plastik |
| Wiek: | 3 lata + |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Typ: | Samochód dla dziecka |
| Skala: | - |
| Efekt dźwiękowy: | Tak |
| Efekt świetlny: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulator 2 x 6V 4,5 Ah |
| Wiek: | 3 lata + |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Typ: | Samochód dla dziecka |
| Skala: | - |
| Efekt dźwiękowy: | Tak |
| Efekt świetlny: | Tak |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulator 2 x 6V 4,5 Ah |
| Wiek: | 3 lata + |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Typ: | Samochód dla dziecka |
| Skala: | - |
| Efekt dźwiękowy: | Tak |
| Efekt świetlny: | Tak |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulator 2 x 6V 4,5 Ah |
| Wiek: | 3 lata + |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Typ: | Samochód dla dziecka |
| Efekt dźwiękowy: | Tak |
| Efekt świetlny: | Tak |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulator 2 x 6V 4,5 Ah |