- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (4)
AGD małe (1)
Komputery i tablety (5712)
Smartfony i zegarki (30)
Foto i kamery (2)
Rowery i hulajnogi (31)
Fitness i sport (19)
Dom (33)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Dedykowane do laptopów: | 14 |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 21 |
| Zasilanie: | DC 5V |
| Regulowany kąt nachylenia: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
139 zł
| Sejf ogniotrwały: | Nie |
|---|---|
| Mini sejf: | Tak |
| Mocowanie: | Podłogowe, Ściana |
| Pojemność sejfu [l]: | 24 |
| Wymiary [mm]: | 200 x 430 x 350 |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
Sugerowana cena producenta:
999 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Stolik pod laptopa |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Zastosowanie: | Prezentacyjne |
| Materiał: | Płyta MDF, Stal |
| Ilość sztuk w zestawie [szt.]: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Stolik pod laptopa |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Zastosowanie: | Prezentacyjne |
| Materiał: | Płyta MDF, Stal |
| Ilość sztuk w zestawie [szt.]: | 1 |
Sugerowana cena producenta:
469 zł
| Sejf ogniotrwały: | Nie |
|---|---|
| Mini sejf: | Tak |
| Mocowanie: | Podłogowe, Ściana |
| Pojemność sejfu [l]: | 24 |
| Wymiary [mm]: | 200 x 430 x 350 |
| Kolor: | Czarno-żółty |
|---|---|
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Materiał: | Nylon, Poliester, Poliuretan |
64,60 zł
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Interfejs dysku: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | 2,5" |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | |
| Kompatybilność: | 14" 16:10 |
| Zastosowanie: | Laptop |
| Sposób mocowania: | |
| Prywatyzacja: | Tak |
| Ilość sztuk w zestawie [szt.]: | 1 |