- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (187)
Smartfony i zegarki (2)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core Ultra 7-258V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Przycisk wyciszenia mikrofonu |
| Intel Core Ultra 7-256V | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Szyfrowanie TPM |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Pasuje do laptopa [cal]: | 17.3 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Tak |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Pasuje do laptopa [cal]: | 17.3 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Tak |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Kolor: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kompatybilność: | Compaq, HP |
| Moc [W]: | 150 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 19.5 |
| Rodzaj wtyczki: | 4.5 x 3.0 mm + pin |
| Liczba wtyczek [szt.]: | 1 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przeciwzwarciowe (SCP), Termiczne (OTP) |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kompatybilność: | Compaq, HP |
| Moc [W]: | 150 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 19.5 |
| Rodzaj wtyczki: | 7.4 x 5.0 mm |
| Liczba wtyczek [szt.]: | 1 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przeciwzwarciowe (SCP), Termiczne (OTP) |
| Rodzaj: | Plecak |
|---|---|
| Pasuje do laptopa [cal]: | 17.3 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| AMD Ryzen 5 220 | |
| RAM: | 24GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 740M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Zabezpieczenia: | Szyfrowanie TPM 2.0 |
| Intel Core Ultra 7-255H | |
| RAM: | 24GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zabezpieczenia: | Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock), Szyfrowanie TPM |
| AMD Ryzen AI 5 340 | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Szyfrowanie TPM |
| Intel Core Ultra 7-155U | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zabezpieczenia: | Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock), Szyfrowanie TPM |
| Intel Core Ultra 5-125U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) |
| Intel Core Ultra 5-125H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) |
| Rodzaj: | Plecak |
|---|---|
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj: | Plecak |
|---|---|
| Pasuje do laptopa [cal]: | 16.1 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj: | Plecak |
|---|---|
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kolor: | Grafitowy |
| Rodzaj: | Plecak |
|---|---|
| Pasuje do laptopa [cal]: | 13 - 15.6 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Pokrowiec na laptopa |
|---|---|
| Pasuje do laptopa [cal]: | 13 - 14 |
| Rączka: | Nie |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Kolor: | Fioletowy |
| Rodzaj: | Bateria do notebooka |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Dedykowane do laptopów: | |
| Rodzaj baterii: | Li-Poly |
| Pojemność [mAh]: | 3400 |
| Napięcie [V]: | 11.55 |
| Zabezpieczenia: | Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem, Zabezpieczenie przed przeładowaniem |
| Rodzaj: | Etui |
|---|---|
| Pasuje do laptopa [cal]: | 13 - 14 |
| Rączka: | Nie |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kolor: | Granatowy |
| Rodzaj: | Pokrowiec na laptopa |
|---|---|
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15 - 16 |
| Rączka: | Nie |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kolor: | Fioletowy |