- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (15)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (7)
Komputery i tablety (10)
Smartfony i zegarki (18)
Foto i kamery (248)
Gaming (9)
Rowery i hulajnogi (89)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zasilanie: | Zasilanie sieciowe |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Materiał wykonania: | Stal, tworzywo sztuczne |
| Pomieszczenie: | Kuchnia |
| Typ źródła światła: | LED |
| Rodzaj: | Plafon LED |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Zasilanie sieciowe |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Materiał wykonania: | Stal, tworzywo sztuczne |
| Pomieszczenie: | Korytarz |
| Typ źródła światła: | LED |
| Rodzaj: | Plafon LED z czujnikiem ruchu |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Źródło światła w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 i LED zintegrowany |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 15 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [mm]: | 60x330x330 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Typ źródła światła: | Wbudowany LED |
| Rodzaj: | Plafon sufitowy |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Zasilanie sieciowe |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 32 |
| Materiał wykonania: | Stal, PC |
| Pomieszczenie: | Salon |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Rodzaj: | Plafon LED z regulowaną barwą światła |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampa solarna |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Girlanda solarna |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP54 |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Materiał obudowy: | PC |
| Kolor: | Czarny, przezroczysty |
| Rodzaj: | Girlanda solarna |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Materiał obudowy: | PVC |
| Kolor: | Czarny, przezroczysty |
| Rodzaj: | Girlanda solarna |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne, miedź |
| Kolor: | Transparentny |
| Temperatura barwowa [K]: | 6500K Białe Zimne |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Lampa robocza LED (bar) |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 162 |
| Moc światła [lm]: | 12960 |
| Waga [g]: | 484 |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Barwa światła: | Biała neutralna 4000K |
| Moc maksymalna [W]: | 9 |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość źródeł światła: | 2 |
|---|---|
| Barwa światła: | Zależna od żarówki |
| Moc maksymalna [W]: | 35 |
| Źródło światła w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
|---|---|
| Barwa światła: | Zależna od żarówki |
| Moc maksymalna [W]: | 50 |
| Źródło światła w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Barwa światła: | Biała neutralna 4000K |
| Moc maksymalna [W]: | 9 |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Stal, drewno |
|---|---|
| Styl: | Loft |
| Kolor: | Czarny, drewniany |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | E27 |
| Głębokość [cm]: | 18 |
| Szerokość [cm]: | 12 |
| Wysokość [cm]: | 25 |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Barwa światła: | Biała neutralna 4000K |
| Moc maksymalna [W]: | 60 |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Aluminium, PC |
|---|---|
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | LED SMD |
| Głębokość [cm]: | 10 |
| Szerokość [cm]: | 6 |
| Wysokość [cm]: | 90 |
| Zasilanie: | Bateria, zasilanie sieciowe |
|---|---|
| Materiał: | Silikon, ABS, HIPS |
| Barwa światła: | 3000K |
| Rodzaj: | Lampka dziecięca |
| Moc [W]: | 1 |
| Dominujący kolor: | Zielony |
| Dla dzieci: | Tak |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | Stal |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Styl: | Industrialny |
| Źródło światła w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | E27 |
| Materiał: | Stal |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 3 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Źródło światła w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny, złoty |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | E27 |
| Pomieszczenie: | Kuchnia |
|---|---|
| Materiał: | Stal, szkło |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Styl: | Glamour |
| Źródło światła w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Złoty |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | E27 |
| Rodzaj: | naświetlacz |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Solarne (panel + akumulator) |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Czujnik: | Czujnik zmierzchu |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Aluminium i tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa na stojaku |
| Głębokość [cm]: | 26 |
| Szerokość [cm]: | 26 |
| Wysokość [cm]: | 30 |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
|---|---|
| Materiał: | ABS |
| Wymiary [mm]: | 115 x 285 x 330 |
| Barwa światła: | Ciepła, zimna i neutralna biel |
| Rodzaj: | Lampa biurkowa |
| Moc [W]: | 5 |
| Kolor: | Czarny |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | Aluminium, PC |
|---|---|
| Wymiary [mm]: | 60 x 215 |
| Barwa światła: | Flame 1800K |
| Rodzaj: | Lampa stołowa |
| Moc [W]: | 3.6 |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Typ źródła światła: | LED SMD |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość [cm]: | 12 |
| Wysokość całkowita [cm]: | 37 |