- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (16)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (7)
Komputery i tablety (9)
Smartfony i zegarki (19)
Foto i kamery (245)
Gaming (9)
Rowery i hulajnogi (90)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 48V |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 15 |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 48V |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 20 |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 48V |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 5.5 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 240V |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 15 |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 5V DC 1A |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Klasa efektywności energetycznej: | A-G |
| Materiał: | Silikon / ABS |
| Barwa światła: | RGBW |
| Moc [W]: | 1 |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 5V DC |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Klasa efektywności energetycznej: | A-G |
| Materiał: | ABS / PP / silikon |
| Barwa światła: | RGBW |
| Moc [W]: | 1.36 |
| Kolor: | Fioletowy / różowy |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 5V DC 0.5 A |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Klasa efektywności energetycznej: | A-G |
| Materiał: | Silikon / ABS / HIPS |
| Barwa światła: | RGBW |
| Moc [W]: | 2.5 |
| Kolor: | Beżowy |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 5V DC 1A |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Klasa efektywności energetycznej: | A-G |
| Materiał: | ABS / silikon |
| Barwa światła: | RGBW |
| Moc [W]: | 1 |
| Kolor: | Fioletowy / różowy |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 5V DC |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Klasa efektywności energetycznej: | A-G |
| Materiał: | ABS / HIPS / silikon |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Moc [W]: | 3 |
| Kolor: | Żółty / pomarańczowy |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Zasilanie: | 5V DC 1A |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Klasa efektywności energetycznej: | A-G |
| Materiał: | ABS / silikon |
| Barwa światła: | RGBW |
| Moc [W]: | 1 |
| Kolor: | Biały |