- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (15)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (8)
Komputery i tablety (10)
Smartfony i zegarki (18)
Foto i kamery (248)
Gaming (9)
Rowery i hulajnogi (90)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Sensor ruchu: | Tak |
|---|---|
| LED: | Tak |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Moc [W]: | 12 |
| Funkcje: | Dotykowy panel, Timer |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Oprawa sufitowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Ilość źródeł światła: | 6 |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 10 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 55 |
| Wymiary [mm]: | 1195 x 60 x 25 |
| Kształt: | Okrągły |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Zasilanie: | |
|---|---|
| Temperatura barwowa [K]: | 2500 - 9000 |
| Sterowanie bezprzewodowe: | Nie |
| Mocowanie: | Gwint 1/4, Zimna stopka |
| Liczba diod [szt]: | 132 |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Typ: | Przedni, Tylny |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wymiary [mm]: | 115 x 55 x 165 |
| Montaż: | Do kierownicy, Do sztycy |
| Moc światła [lm]: | 115 |
| Źródło światła: | LED |
| Materiał: | ABS, Poliwęglan |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wymiary [mm]: | 113.8 x 46 x 39.4, 19.1 x 670 x 23 |
| Montaż: | Do kierownicy, Do sztycy |
| Moc światła [lm]: | 110 |
| Źródło światła: | LED |
| Materiał: | ABS, Poliwęglan |
| Kolor: | Transparentny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampki |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Ilość źródeł światła: | 720 |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Tryb świecenia: | Stały |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Sensor ruchu: | Tak |
|---|---|
| LED: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Moc [W]: | 21 |
| Funkcje: | 3 tryby pracy, Funkcja pamięci, Technologia Dual LED, Tryb Low Heat Mode |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 8 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Solarne |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Wymiary [mm]: | 180 x 100 x 90 |
| Poziom ochrony: | IP65 |
| Obszar zastosowania: | Uniwersalny |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Czujnik ruchu: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa solarna |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne, USB |
| Wymiary [mm]: | 154 x 10 x 164 |
| Kształt: | Koń |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Rodzaj baterii: | 3 x AA |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne, USB |
| Wymiary [mm]: | 122 x 10 x 20 |
| Kształt: | Piłka |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Rodzaj baterii: | 3 x AA |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampka meblowa |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Ilość źródeł światła: | 3 |
| Wymiary [mm]: | 70 x 25 x 70 |
| Barwa światła: | Wielokolorowe (RGB) |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Rodzaj baterii: | AAA |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 8 |
| Poziom ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Wysokość całkowita [cm]: | 40 |
| Moc [W]: | 19 |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj lampy: | Lampa ostrzegawcza bezprzewodowa |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa solarna Uliczna Naścienna |
| Rodzaj zasilania: | Solarne (panel + akumulator) |
| Materiał obudowy: | ABS + PC |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampka solarna |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Rodzaj zasilania: | Panel Solarny |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Czujnik ruchu: | Tak |
| Moc [W]: | 7 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa biurkowa |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Wymiary [mm]: | 110 x 340 x 380 |
| Barwa światła: | Ciepła, zimna i neutralna biel |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD |
| Materiał: | ABS. Metal |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Kolor: | Czarny, przezroczysty |
|---|---|
| Rodzaj: | Girlanda solarna |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Materiał obudowy: | PVC |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa solarna ogrodowa |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Poziom ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampka nocna |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Klasa efektywności energetycznej: | A |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 12 |
| Klasa efektywności energetycznej: | A |
| Rodzaj gwintu: | Brak |
| Wysokość całkowita [cm]: | 8 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa Solarna LED Latarnia Uliczna |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Materiał obudowy: | Stal + tworzywo |