- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (246)
AGD małe (49)
Komputery i tablety (1554)
Smartfony i zegarki (4)
Foto i kamery (23)
Gaming (25)
Fitness i sport (1)
Dom (36)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Kolor: | Biało-beżowy |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Stolik pod laptopa |
|---|---|
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Zastosowanie: | Prezentacyjne |
| Kolor: | Biały |
| Ilość sztuk w zestawie [szt.]: | 1 |
| Materiał: | Płyta MDF, Stal węglowa |
| Wysokość [mm]: | 1050 |
| Szerokość [mm]: | 680 |
| Głębokość [mm]: | 360 |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 2 |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Kolor: | Biało-beżowy |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ produktu: | Statywy do głośników |
| Ilość sztuk w zestawie [szt.]: | 2 |
| Materiał: | Stal |
| Wysokość [mm]: | 110 |
| Szerokość [mm]: | 220 |
| Głębokość [mm]: | 230 |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 2K |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 30 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 200 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Kolor: | Biały |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kompatybilność: | Car Play |
|---|---|
| Zastosowanie: | Samochód |
| Kolor: | Czarny |
| Typ złącza: | USB Typ C, USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ produktu: | Statywy do głośników |
| Ilość sztuk w zestawie [szt.]: | 2 |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Wysokość [mm]: | 848 |
| Szerokość [mm]: | 260 |
| Głębokość [mm]: | 260 |
| Rodzaj produktu: | Stolik pod laptopa |
|---|---|
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Zastosowanie: | Ergonomiczne |
| Kolor: | Biały |
| Ilość sztuk w zestawie [szt.]: | 1 |
| Materiał: | Płyta MDF, Stal węglowa, Tworzywo sztuczne |
| Wysokość [mm]: | 600 - 800 |
| Szerokość [mm]: | 600 |
| Głębokość [mm]: | 400 |
| Typ: | Jednorodzinny |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje: | Domofon do furtki, Regulacja głośności |
| Rodzaj produktu: | Wideodomofon |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Współpraca z systemami: | Brak |
| Rodzaj produktu: | Stolik pod laptopa |
|---|---|
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Zastosowanie: | Ergonomiczne |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość sztuk w zestawie [szt.]: | 1 |
| Materiał: | Stal |
| Wysokość [mm]: | 1030 |
| Szerokość [mm]: | 600 |
| Głębokość [mm]: | 400 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ produktu: | Statywy do głośników |
| Ilość sztuk w zestawie [szt.]: | 2 |
| Materiał: | Stal |
| Wysokość [mm]: | 110 |
| Szerokość [mm]: | 220 |
| Głębokość [mm]: | 230 |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1080p |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Kolor: | Biały |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Przekaźnik |
| Kolor: | Czerwony |
| Współpraca z systemami: | Amazon Alexa, Google Home |
| Przeznaczenie: | Do pomiaru energii |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Sterownik |
| Kolor: | Czerwony |
| Współpraca z systemami: | Amazon Alexa, Google Home, SmartThings |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3680 |
| Przeznaczenie: | Do czujników, Do sterowania energią |
| Rodzaj produktu: | Stolik pod laptopa |
|---|---|
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Zastosowanie: | Prezentacyjne |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość sztuk w zestawie [szt.]: | 1 |
| Materiał: | Płyta MDF, Stal węglowa, Tworzywo sztuczne |
| Wysokość [mm]: | 600 - 800 |
| Szerokość [mm]: | 600 |
| Głębokość [mm]: | 400 |
| Typ: | Jednorodzinny |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje: | Domofon do furtki, Regulacja głośności |
| Rodzaj produktu: | Wideodomofon |
| Dominujący kolor: | Biały, Czarny |
| Współpraca z systemami: | Brak |
| Kolor: | Szaro-czarny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
Zakres od A do G
| Zastosowanie: | Dla gracza |
|---|---|
| Ekran: | 24.5", 1920 x 1080px, IPS |
| 320 | |
| 0.5 [MPRT], 1, 2, 3, 4, 5, 6 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
| 120 | |
| 4 [GTG] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Zastosowanie: | Dla gracza |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
| 165 | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
1 699 zł
Zakres od A do G
| Zastosowanie: | Dla gracza |
|---|---|
| Ekran: | 26.5", 2560 x 1440px, QD-OLED |
| 240 | |
| 0.03 [GTG] | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
2 599,99 zł
Zakres od A do G
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
| 120 | |
Zakres od A do G
| Typ: | |
|---|---|
| Materiał: | Nylon |
| Złącza: | DisplayPort na HDMI |
| Długość [m]: | 3 |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Typ: | |
|---|---|
| Materiał: | Nylon |
| Złącza: | DisplayPort na HDMI |
| Długość [m]: | 1 |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |