- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (240)
AGD małe (49)
Komputery i tablety (1556)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (23)
Gaming (25)
Fitness i sport (1)
Dom (37)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Skrócona instrukcja obsługi, Śrubokręt |
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
| 165 | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
1 699 zł
Zakres od A do G
| Wyposażenie: | 1x kabel DisplayPort, Podstawa ze śrubami, Przewód zasilający według standardu europejskiego... |
|---|---|
| Ekran: | 26.5", 2560 x 1440px, QD-OLED |
| 240 | |
| 0.03 [GTG] | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
2 599,99 zł
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPort, Kabel USB-C - USB-A, Kabel zasilający |
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
| 120 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel HDMI, Kabel zasilający, Zasilacz |
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
| 100 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPort, Kabel USB-C - USB-A, Kabel USB-C - USB-C, Kabel zasilający, Opaska na kable |
|---|---|
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
| 100 | |
| 5 [GTG] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel HDMI, Kabel zasilający |
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
| 100 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Wyposażenie: | Kabel HDMI, Kabel zasilający, Podstawka |
|---|---|
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
| 100 | |
| 5 [GTG], 8 [GTG] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPort, Kabel HDMI, Kabel USB, Kabel zasilający, Skrócona instrukcja obsługi |
|---|---|
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
| 100 | |
| 0.4 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Wyposażenie: | Kabel HDMI, Kabel zasilający |
|---|---|
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
| 144 | |
| 5 [GTG] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPort, Kabel HDMI, Kabel USB 3.0, Kabel zasilający |
| Ekran: | 57", 7680 x 2160px, VA |
| 240 | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
9 249 zł
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel HDMI, Kabel zasilający, Płyta z oprogramowaniem |
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
| 100 | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
1 349 zł
Zakres od A do G
| Wyposażenie: | Kabel HDMI, Kabel USB, Kabel zasilający |
|---|---|
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
| 120 | |
| 3 [GTG] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja bezpieczeństwa, Kabel HDMI, Kabel USB-C, Kabel zasilający, Skrócona instrukcja obsługi |
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, LED |
| 100 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel HDMI, Kabel zasilający |
| Ekran: | 21.5", 1920 x 1080px, VA |
| 100 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel HDMI, Kabel USB-C - USB-C, Kabel zasilający, Zasilacz |
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
| 100 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Podstawka, Zasilacz |
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, VA, Zakrzywiony ekran |
| 240 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Wyposażenie: | Kabel HDMI, Zasilacz |
|---|---|
| Ekran: | 21.45", 1920 x 1080px, VA |
| 100 | |
| 10 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Wyposażenie: | Przewód Thunderbolt (1 m) |
|---|---|
| Ekran: | 27", 5120 x 2880px, Retina |
| 60 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 600 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Wyposażenie: | Kabel HDMI, Kabel zasilający |
|---|---|
| Ekran: | 23.6", 1920 x 1080px, VA |
| 240 | |
| 1 [MPRT] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Wyposażenie: | Kabel USB-C, Rysik |
|---|---|
| Ekran: | 14", 2240 x 1400px, IPS |
| 60 | |
| 6 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Wyposażenie: | Kabel USB-C, Kabel zasilający |
|---|---|
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPort, Kabel zasilający |
|---|---|
| Ekran: | 32", 2560 x 1440px, VA |
| 180 | |
| 1 [MPRT] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Wyposażenie: | Instrukcja bezpieczeństwa, Kabel HDMI, Kabel zasilający, Skrócona instrukcja obsługi |
|---|---|
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
| 100 | |
| 1 [MPRT] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja bezpieczeństwa, Skrócona instrukcja obsługi |
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
| 100 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja bezpieczeństwa, Kabel HDMI, Kabel USB, Kabel zasilający, Osłona na kabel, Skrócona instrukcja obsługi |
| Ekran: | 21.45", 1920 x 1080px, IPS |
| 60 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel USB-C |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, IPS |
| 60 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel USB-C, Kabel zasilający |
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
| 60 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPort, Kabel HDMI, Kabel zasilający, Podstawa stojaka |
|---|---|
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, Fast IPS |
| 240, 260 (OC) | |
| 0.3 [MPRT], 1 [GTG] | |
Zakres od A do G