- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (245)
AGD małe (49)
Komputery i tablety (1555)
Smartfony i zegarki (4)
Foto i kamery (23)
Gaming (25)
Fitness i sport (1)
Dom (36)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 3840 x 2160px, VA, Zakrzywiony ekran |
|---|---|
| 60 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, Nano IPS |
|---|---|
| 144 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 48.7", 5120 x 1440px, VA, Zakrzywiony ekran |
|---|---|
| 240 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 420 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 75 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 165 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 165 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 2560 x 1440px, LED, Zakrzywiony ekran |
|---|---|
| 144 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 24.1", 1920 x 1200px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 10 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.6", 1920 x 1080px, MVA |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 17", 1280 x 1024px, TN |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
| Proporcje ekranu: | 16:10 |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cal]: | |
| Rozdzielczość ekranu: | |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| HDR: | Nie |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
| 3D LUT: | Nie |
| SDI: | Nie |
| Typ wyświetlacza: | |
| Zasilanie: | |
| Bluetooth: | Nie |
| Wymiary [mm]: | 176 x 130 x 17 |
| Waga [g]: | 300 |
| Wyświetlacz: | Nie |
|---|---|
| Typ: | Cyfrowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | Nieograniczona |
| Rozdzielczość: | 1080p |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Kamera, Sterowanie smartfonem |
| Wyświetlacz: | Nie |
|---|---|
| Typ: | Cyfrowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1080p |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Zasilanie: | |
|---|---|
| Funkcje: | Bezstopniowa ręczna regulacja jasności, Bezstopniowa regulacja jasności i barwy światła |
| Barwa światła: | |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Waga [g]: | 480 |
| Rodzaj produktu: | Monitor do wideodomofonu |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do wideodomofonów |
| Typ montażu: | Natynkowy |
| Wymiary [mm]: | 300 x 150 x 50 |
| Waga [g]: | 300 |
| Rodzaj produktu: | Monitor do wideodomofonu |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do wideodomofonów |
| Typ montażu: | Natynkowy |
| Wymiary [mm]: | 145 x 70 x 42 |
| Waga [g]: | 245 |
| Rodzaj produktu: | Monitor do wideodomofonu |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do wideodomofonów |
| Typ montażu: | Natynkowy |
| Wymiary [mm]: | 144 x 236 x 19 |
| Waga [g]: | 405 |
| Zasilanie: | |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja temperatury i jasności kolorów |
| Barwa światła: | |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Waga [g]: | 400 |
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Cyfrowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 2K |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 500 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Wyświetlacz: | Nie |
|---|---|
| Typ: | Cyfrowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Cyfrowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Ekran, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna |