- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (31)
Komputery i tablety (365)
Foto i kamery (23)
Dom (6)
Warsztat i ogród (2)
Artykuły dla zwierząt (1)
Motoryzacja (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296, 2K |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Kolor: | Biały |
| Kamera: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 4 |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440, Full HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Kolor: | Biało-turkusowy |
| Kamera: | Tak |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Rodzaj: | , , |
|---|---|
| Mocowanie: | Męskie mocowanie gwintowe 1/4, Mocowanie typu zimna stopka - ISO, Żeńskie mocowanie gwintowe 1/4 |
| Waga [g]: | 79 |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Pomarańczowo-czarny |
| Mocowanie: | Męskie mocowanie gwintowe 1/4, Żeńskie mocowanie gwintowe 1/4 |
|---|---|
| Waga [g]: | 80 |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 1.5 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wbudowana syrena alarmowa |
| Waga [g]: | 512 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Tryb nocny |
| Waga [g]: | 240 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| Funkcje: | Smart IR, Nagrywanie w chmurze, Tryb nocny, Współpraca z systemem Amazon Alexa, Wykrywanie ludzi |
| Waga [g]: | 318 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Ochrona hasłem |
| Waga [g]: | 435 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Zoom cyfrowy, Powiadomienia na komórkę, Wykrywanie dźwięku, Wykrywanie ludzi |
| Waga [g]: | 201 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia na komórkę, Tryb nocny |
| Waga [g]: | 246 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI, Automatyczne śledzenie |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Nagrywanie w chmurze, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI... |
| Waga [g]: | 630 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Nagrywanie w chmurze, Zoom cyfrowy, Wbudowane reflektory LED, Aktywne śledzenie obszaru... |
| Waga [g]: | 395 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Tryb nocny, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie dźwięku, Powiadomienia na komórkę |
| Waga [g]: | 220 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296, 2880 x 1620 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom cyfrowy 8x, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Konfigurowalny region |
| Waga [g]: | 225 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Panel solarny |
|---|---|
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Aktywne śledzenie obszaru, Noktowizor kolorowy, Noktowizor w podczerwieni... |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| Funkcje: | Podgląd na żywo, Wykrywanie ruchu, Strefa ruchu, System redukcji szumów, Powiadomienia na komórkę, Widok z lotu ptaka |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Powiadomienia na komórkę, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie ludzi, Tryb nocny... |
| Waga [g]: | 280 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia na komórkę, Tryb nocny, Konfigurowalny region, Wykrywanie ludzi, Zoom cyfrowy |
| Waga [g]: | 357 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Tryb nocny, Powiadomienia na komórkę, Rozpoznawanie twarzy |
| Waga [g]: | 230 |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 400 |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Kolor: | Biały |
| Kamera: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 100 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 500 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Kolor: | Biało-zielony |
| Kamera: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 2 |
| Rozdzielczość: | Full HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 300 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Rodzaj: | Niania elektroniczna |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Kamera: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI, Nagrywanie w chmurze... |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Łączność: | Wi-Fi 4 (2.4 GHz) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3.7 mm, Stałoogniskowy |
| Dedykowana aplikacja: | IMILAB Home |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze DC - 1 szt. |
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 4 (Extreme Mode), 6 (Normal Mode) | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR) |
Zakres od A do G
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | Nieograniczona |
| Rozdzielczość: | 1080p |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Kamera, Sterowanie smartfonem |
| Kolor: | Granatowy |
| Kamera: | Tak |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Przycisk Reset, Wbudowane reflektory LED, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów... |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Zasilanie: | Sieciowe, USB |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Funkcje: | Nagrywanie w chmurze, Tryb nocny, Wykrywanie ludzi |
| Waga [g]: | 327 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie zwierząt, Zoom cyfrowy 8x, Konfigurowalny region |
| Waga [g]: | 225 |