- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (26)
AGD do zabudowy (2)
AGD małe (35)
Komputery i tablety (31)
Smartfony i zegarki (9)
Foto i kamery (4)
Gaming (3)
Rowery i hulajnogi (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Figurka |
|---|---|
| Seria: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 291.9 |
| Kolor: | Czarny |
| Układ graficzny: | GeForce RTX 4060 |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 249.9 |
| Kolor: | Czarny |
| Mocowanie: | Bagażnik |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 7 |
| Przegródki: | Tak |
| Na telefon: | Nie |
| Wodoodporność: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti, 16 GB, GDDR7 |
|---|---|
| AMD Ryzen 7 5800X | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe |
| Windows 11 Home |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
| Smak: | Drób z rybą i wątróbką |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 2 |
| Skład: | Hydrolizowana wątroba 3%, Drób 50%, Juka, Kukurydza, Ostropest plamisty 0,075%, Suszone mięso drobiowe 22.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 28%, Oleje i tłuszcze surowe 20%, Olej łososiowy 1%, Popiół surowy 6%, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.9%, Glukozamina 0.06%, Jod, Kwas foliowy, L-karnityna 150 mg, Mangan, Miedź... |