- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (26)
AGD do zabudowy (2)
AGD małe (35)
Komputery i tablety (31)
Smartfony i zegarki (9)
Foto i kamery (4)
Gaming (3)
Rowery i hulajnogi (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 100 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 49", 5120 x 1440px, VA |
|---|---|
| 120 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 100 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 35 |
| Rozdzielczość filmów: | 8K (7680 x 4320) |
| GPS: | Tak |
| Czujniki: | Pole widzenia (FOV): Poziomo 93°, Pionowo 104°, Pole widzenia (FOV): Przód i tył 107°, Lewo i prawo 90°... |
| Rodzaj strumienia: | Deszczowy, Intensywny deszcz, Skoncentrowany |
|---|---|
| Podłączenie [cale]: | 1/2" |
| System anti-calc: | Nie |
| Wykonanie: | Mosiądz |
| Wąż: | Nie |
| Funkcje: | Mosiądz |
| Kształt: | Okrągła |
| Kolor: | Chrom |
| Waga [g]: | 900 |
|---|---|
| Rodzaj: | Przysmak |
| Smak: | Owady |
| Skład podstawowy: | Dehydratyzowane owady 26%, Dynia 20%, Płynna skrobia roślinna 14%, Białko łososia 10%, Czerwona soczewica 15%... |
| Cechy: | Uzupełniająca |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Waga [g]: | 450 |
|---|---|
| Rodzaj: | Przysmak |
| Smak: | Owady |
| Skład podstawowy: | Dehydratyzowane owady 26%, Dynia 20%, Płynna skrobia roślinna 14%, Białko łososia 10%, Czerwona soczewica 15%... |
| Cechy: | Uzupełniająca |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Waga [g]: | 1500 |
|---|---|
| Rodzaj: | Przysmak |
| Smak: | Owady |
| Skład podstawowy: | Dehydratyzowane owady 26%, Dynia 20%, Płynna skrobia roślinna 14%, Białko łososia 10%, Czerwona soczewica 15%... |
| Cechy: | Uzupełniająca |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
Wartość poza zestawem:
111,30 zł
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany, Ucieranie |
|---|---|
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Końcówki: | Do blendowania, Do puree, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 800 ml, Rozdrabniacz |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość mycia w zmywarce |
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 291.9 |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Dolby Digital Plus, Funkcja ochrony oczu, Google TV, HDR 10, Przestrzeń kolorów: BT2020 110%, Unikanie przeszkód... |
|---|---|
| 2600 | |
| 1600:1 | |
| Tak | |
| Tak | |
| Kolor: | Szary |
| Wykonanie: | Szkło |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlenie LED, Regulacja temperatury barwy, Regulowany kąt nachylenia, Sterowanie dotykowe |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Wymiary [cm]: | 75 x 50 |
| Kształt: | Okrągłe |
| Podświetlenie: | Tak |
| Powiększenie: | Nie |
| Kolor: | Złoty |
| Typ: | Rozkładana, Rozsuwana |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Kółka transportowe, Możliwość rozsuwania, Rozkładane skrzydła |
| Powierzchnia suszenia [m]: | 30 |
| Materiał wykonania: | Aluminium, Stal powlekana, Tworzywo sztuczne |
| Odporna na działanie warunków atmosferycznych: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
289,99 zł
| Typ: | Rozkładana, Rozsuwana |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Blokada samoczynnego rozłożenia, Kółka transportowe, Uchwyty na bieliznę |
| Powierzchnia suszenia [m]: | 30 |
| Materiał wykonania: | Aluminium, Stal |
| Odporna na działanie warunków atmosferycznych: | Tak |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Szkło |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlenie LED, Regulacja intensywności światła, Sterowanie dotykowe |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Wymiary [cm]: | 60 x 52 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Podświetlenie: | Tak |
| Powiększenie: | Nie |
| Kolor: | Srebrny |
| Smak: | Naturalny |
|---|---|
| Forma: | Kapsułka |
| Liczba kapsułek: | 30 |
| L-karnityna: | 1000 mg |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 15 |
| Rodzaj: | Laminator |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Laminacja zdjęć |
| Rodzaj laminacji: | , |
| Automatyczne wyłączanie: | Nie |
| Prędkość laminacji [cm/min]: | 25 |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Waga [g]: | 400 |
| Smak: | Wieprzowina |
| Cechy: | Bez barwników i konserwantów, Bez GMO, Nie zawiera glutenu, Nie zawiera zbóż, Pełnoporcjowa... |
| Waga: | 400 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 33%, DHA 0.2%, EPA 0.15%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.6%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.6%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.8%, Fruktooligosacharydy 0.015%, Jod... |
| Skład: | Dehydratyzowana wieprzowina 24%, Świeża wieprzowina 26%, Suszony rokitnik zwyczajny 0.3%, Ciecierzyca 5%... |
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 291.9 |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego, Wolna strefa indukcyjna |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne rozpoznawanie naczyń, Funkcja Flex, Funkcja gotowania na wolnym ogniu, Funkcja grillowania... |
| Indukcyjna | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 90 x 51 |
| Ceramiczne - bez ramki | |
Sugerowana cena producenta:
4 499 zł
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Waga [g]: | 400 |
| Smak: | Łosoś |
| Cechy: | Bez barwników i konserwantów, Dla kotek w ciąży lub karmiących, Nie zawiera zbóż, Pełnoporcjowa... |
| Waga: | 0.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 39%, DHA 0.2%, EPA 0.15%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.3%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Colostrum 0.5%, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1%, Fruktooligosacharydy 0.025%, Jod... |
| Skład: | Dehydratyzowany łosoś 30%, Świeży łosoś 26%, Żółty groch 12%, Drożdże piwne 1%, Suszony rokitnik zwyczajny 0.3%... |
| Waga [g]: | 500 |
|---|---|
| Rodzaj: | BCAA, Odżywka białkowa |
| Smak: | Naturalny, Truskawkowy |
| Forma: | Tabletka, Kapsułka |
| Liczba kapsułek: | 120, 30 |
| L-karnityna: | 1000 mg |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 15, 16 |
| Bez cukru: | Tak |
| Zawartość białka w 100 g: | 65 g |
| 364 kcal |