- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (310)
AGD (21)
AGD do zabudowy (342)
AGD małe (1185)
Komputery i tablety (152)
Smartfony i zegarki (1855)
Foto i kamery (10)
Gaming (24)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 3 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 38%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%, Olej z łososia 0.5%, Popiół surowy 9%, Tłuszcz surowy 20%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), Ekstrakty tokoferolu z oleju roślinnego, Fosfor 1.2%, Glukozamina 0.05%... |
| Skład: | Łosoś 58%, Suszone hydrolizowane drożdże 1%, Wyciąg z cykorii 0.085%, Algi (Ascophyllum nodosum) 0.01%, Kurkuma 0.01%... |
| Typ subwoofera: | |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 300 |
| Kolor: | Czarny |
| Automatyczne włączanie: | Tak |
| Złącze: | RCA |
| Waga [kg]: | 20.4 |
| Wyposażenie: | Maskownica |
Sugerowana cena producenta:
2 499 zł
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
| Magnetofon: | Tak |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Wyposażenie: | Pilot, Zasilacz |
| Tak | |
| Kolor: | Srebrny |
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
| Magnetofon: | Tak |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Wyposażenie: | Pilot, Zasilacz |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Przeznaczenie: | Do mycia naczyń |
| Seria producenta: | Balsam |
| Kolor: | Czarno-beżowy |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.1 |
| Rodzaj: | |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | Pokrowiec, Ściereczka i pręt do czyszczenia, Tabela chwytów |
| Smak: | Cytrynowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Izotonik |
| Forma: | Proszek |
| Bez cukru: | Nie |
| Wielkość porcji: | 40 g |
| 631 kJ/148 kcal | |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, W trakcie treningu |
| Smak: | Cytrynowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Witamina C |
| Forma: | Tabletka musująca |
| Wielkość porcji: | 1 tabletka |
| Liczba kapsułek: | 20 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Smak: | Cytrynowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Izotonik |
| Forma: | Proszek |
| Bez cukru: | Nie |
| Wielkość porcji: | 40 g |
| 631 kJ/148 kcal | |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety, W trakcie treningu |
| Typ: | Bezprzewodowy |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Biały, Czarny, Srebrny |
| Funkcje: | Domofon do furtki, Regulacja głośności, Bezprzewodowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe, Bateryjne |
| Współpraca z systemami: | Brak |
Sugerowana cena producenta:
929 zł
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Tytanowy |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rodzaj: | Kask |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Typ: | Uchylny |
|---|---|
| Kolor: | Platynowy |
| Waga [kg]: | 3.72 |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do domu |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 29.5 |
| Rodzaj: | Kosz |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 30 l, 1 x wyjmowany pojemnik |
| Pojemność [l]: | 30 |
| Rodzaj wykończenia: | Szczotkowany |
| Mechanizm otwierania: | Soft Touch |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Otwieranie pod wpływem delikatnego dotyku, Szczelnie zamykająca się pokrywa... |
| Typ: | Jednorodzinny |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Biały, Grafitowy |
| Funkcje: | Domofon do furtki, Regulacja głośności |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Współpraca z systemami: | Brak |
Sugerowana cena producenta:
639 zł
| Typ: | Jednorodzinny |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Biały, Grafitowy |
| Funkcje: | Domofon do furtki, Regulacja głośności |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Współpraca z systemami: | Brak |
Sugerowana cena producenta:
209,44 zł
| Smak: | Cytrynowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Izotonik |
| Forma: | Proszek |
| Bez cukru: | Nie |
| Wielkość porcji: | 17.5 g |
| 60 kcal | |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, W trakcie treningu |
| Typ: | Jednorodzinny |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Biały, Srebrny |
| Funkcje: | Czytnik kart i breloków zbliżeniowych, Domofon do furtki, Funkcja interkom |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Współpraca z systemami: | Brak |
Sugerowana cena producenta:
289 zł
| Smak: | Żurawinowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Izotonik |
| Forma: | Proszek |
| Bez cukru: | Nie |
| Wielkość porcji: | 40 g |
| 662 kJ/156 kcal | |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety, W trakcie treningu |
| Smak: | Naturalny |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 900 |
| Forma: | Płyn |
| Wielkość porcji: | 30 ml |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Typ kolagenu: | Wołowy |
| 1200 mg |
| Smak: | Cytrynowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Izotonik |
| Forma: | Proszek |
| Bez cukru: | Tak |
| Wielkość porcji: | 20 g |
| 70 kcal | |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, W trakcie treningu |
| Typ: | Jednorodzinny |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Grafitowy |
| Funkcje: | Domofon do furtki, Regulacja głośności |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Współpraca z systemami: | Brak |
Sugerowana cena producenta:
209 zł
| Typ: | Jednorodzinny |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Grafitowy, Srebrny |
| Funkcje: | Domofon do furtki, Regulacja głośności |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Współpraca z systemami: | Brak |
Sugerowana cena producenta:
209,44 zł
| Smak: | Truskawkowo-malinowy |
|---|---|
| Forma: | Tabletka musująca |
| Wielkość porcji: | 2 tabletki |
| Liczba kapsułek: | 20 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Typ kolagenu: | Morski |
| 1000 mg |
| Smak: | Cytrynowy |
|---|---|
| Forma: | Proszek |
| Wielkość porcji: | 5.5 g |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Typ kolagenu: | Nieokreślony |
| 5000 mg |
| Typ: | Membranowy |
|---|---|
| Kolor: | Biało-niebieski |
| Waga [kg]: | 0.379 |
| Zasilanie: | Bateryjne, Port USB |
| Poziom hałasu [dB]: | 21 |