- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (309)
AGD (21)
AGD do zabudowy (344)
AGD małe (1178)
Komputery i tablety (151)
Smartfony i zegarki (1852)
Foto i kamery (10)
Gaming (24)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Imadło do wiertarek kolumnowych |
|---|---|
| Szerokość szczęk [mm]: | 100 |
| Długość całkowita [mm]: | 100 |
| Wykonanie: | Stal |
| Waga [kg]: | 2.6 |
| Rodzaj: | Izotonik |
|---|---|
| Forma: | Płyn |
| Smak: | Cytrynowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 1 |
| Wielkość porcji: | 750 ml |
| 592.5 kJ / 142.5 kcal | |
| Pojemność [ml]: | 750 |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, W trakcie treningu |
| Rodzaj: | Sok |
|---|---|
| Smak: | Żurawinowy |
| Wartość energetyczna: | 86 kJ / 20 kcal |
| Wegańskie: | Tak |
| Pojemność [ml]: | 490 |
| Rodzaj: | Witamina C |
|---|---|
| Forma: | Tabletka musująca |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Wielkość porcji: | 1 tabletka |
| Waga [g]: | 80 |
| Liczba kapsułek: | 20 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Rodzaj: | Monohydrat kreatyny |
|---|---|
| Forma: | Proszek |
| Smak: | Cytrynowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 83 |
| Wielkość porcji: | 6 g |
| Waga [g]: | 500 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Smak: | Naturalny |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 30 |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Liczba kapsułek: | 30 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| 200 mg |
| Forma: | Tabletka musująca |
|---|---|
| Smak: | Malinowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 6.5 |
| Wielkość porcji: | 3 tabletki |
| Waga [g]: | 80 |
| Liczba kapsułek: | 20 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Forma: | Tabletka musująca |
|---|---|
| Smak: | Cytrynowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 10 |
| Wielkość porcji: | 2 tabletki |
| Waga [g]: | 82 |
| Liczba kapsułek: | 20 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Rodzaj: | Kompleks witamin |
|---|---|
| Forma: | Tabletka musująca |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Wielkość porcji: | 1 tabletka |
| Waga [g]: | 80 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Forma: | Proszek |
|---|---|
| Smak: | Mango |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 1 |
| Wielkość porcji: | 11.5 g |
| Waga [g]: | 11.5 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| 10 g |
| Rodzaj: | Baton proteinowy |
|---|---|
| Forma: | Baton |
| Smak: | Arachidowo-karmelowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 1 |
| Wielkość porcji: | 1 baton |
| Wartość energetyczna: | 1028 kJ / 247 kcal |
| Waga [g]: | 49 |
| Zastosowanie: | Uzupełnianie diety |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Baton proteinowy |
|---|---|
| Forma: | Baton |
| Smak: | Orzeszki ziemne |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 1 |
| Wielkość porcji: | 1 baton |
| Wartość energetyczna: | 740 kJ / 179 kcal |
| Waga [g]: | 40 |
| Zastosowanie: | Po treningu, W trakcie treningu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Baton proteinowy |
|---|---|
| Forma: | Baton |
| Smak: | Migdały i orzeszki ziemne |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 1 |
| Wielkość porcji: | 1 baton |
| Wartość energetyczna: | 747 kJ / 180 kcal |
| Waga [g]: | 40 |
| Zastosowanie: | Po treningu, W trakcie treningu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Smak: | Malinowy |
| Bez cukru: | Tak |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 72 |
| Wielkość porcji: | 25 g |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 1816 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Forma: | Tabletka musująca |
|---|---|
| Smak: | Cytrynowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 10 |
| Wielkość porcji: | 2 tabletki |
| Waga [g]: | 78 |
| Liczba kapsułek: | 20 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
|---|---|
| Forma: | Żelki |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 30 |
| Wielkość porcji: | 2 żelki |
| Waga [g]: | 180 |
| Liczba kapsułek: | 60 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Waga [kg]: | 9.05 |
|---|---|
| Liczba półek: | 5 |
| Materiał: | Płyta MDF, Stal ocynkowana |
| Nośność półki [kg]: | 125 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Szerokość [cm]: | 75 |
| Wysokość [cm]: | 150 |
| Kolor: | Brązowo-srebrny |
| Rodzaj: | Kwasy Omega-3-6-9 |
|---|---|
| Forma: | Płyn |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 50 |
| Wielkość porcji: | 5 ml |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Rodzaj: | Wycior |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Waga [kg]: | 0.16 |
| Zastosowanie: | Do grilla, Do kominka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Wycior |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Waga [kg]: | 0.08 |
| Zastosowanie: | Do grilla, Do kominka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Smak: | Cytrynowy |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 6 |
| Wielkość porcji: | 76 g |
| 201 kcal | |
| Waga [g]: | 76 |
| Zastosowanie: | Przed treningiem, W trakcie treningu |
| Rodzaj: | Suplement diety |
|---|---|
| Forma: | Płyn |
| Smak: | Ziołowo-malinowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 50 |
| Wielkość porcji: | 5 ml |
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| — |
| Waga [kg]: | 6.6 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ wkładki: | , |
| Stosunek sygnał/szum [dB]: | 80, 95 |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne: | 0.028% |
| Korekcja RIAA: | 0.2 dB, 0.3 dB |
| Złącze USB: | Nie |
| Zasilanie: | 110-240 V, 50/60Hz |
| Waga [kg]: | 6.6 |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Typ wkładki: | , |
| Stosunek sygnał/szum [dB]: | 80, 95 |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne: | 0.028%, 0.28% |
| Korekcja RIAA: | 0.2 dB, 0.3 dB |
| Złącze USB: | Nie |
| Zasilanie: | 110-240 V, 50/60Hz |
| Waga [kg]: | 4.46 |
|---|---|
| Liczba półek: | 4 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Nośność półki [kg]: | 25 |
| Głębokość [cm]: | 31 |
| Szerokość [cm]: | 61 |
| Wysokość [cm]: | 131 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Kompleks witamin |
|---|---|
| Forma: | Żelki |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Wielkość porcji: | 1 żelek |
| Waga [g]: | 180 |
| Liczba kapsułek: | 60 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Głębokość [cm]: | 20 |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 30 |
| Wysokość [cm]: | 15 |
| Kolor: | Biały |
| Pojemność [l]: | 9 |
| Pokrywa: | Nie |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Nie |
| Możliwość przechowywania żywności: | Nie |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 20 x 30 x 15 |
| Głębokość [cm]: | 34 |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 56 |
| Wysokość [cm]: | 34 |
| Kolor: | Biało-szary |
| Pojemność [l]: | 65 |
| Pokrywa: | Tak |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Nie |
| Możliwość przechowywania żywności: | Nie |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 34 x 56 x 34 |
| Waga [kg]: | 15 |
|---|---|
| Liczba półek: | 5 |
| Materiał: | Płyta MDF, Stal ocynkowana |
| Nośność półki [kg]: | 100 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Szerokość [cm]: | 80 |
| Wysokość [cm]: | 180 |
| Kolor: | Brązowo-srebrny |