- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (309)
AGD (21)
AGD do zabudowy (344)
AGD małe (1178)
Komputery i tablety (151)
Smartfony i zegarki (1852)
Foto i kamery (10)
Gaming (24)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Olej Omega 3-6-9 |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 5 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 30 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Smak: | Cytrynowy |
| Rodzaj: | Lizak |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 2 lizaki |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Smak: | Malinowy |
| Działanie: | Wsparcie odporności |
| Wiek: | Od 3 roku życia |
| Rodzaj: | Baton proteinowy |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 1 baton |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 15 |
| Zastosowanie: | Uzupełnianie diety |
| Smak: | Mango-Chrupiący ryż |
| Wartość energetyczna: | 806 kJ/191 kcal |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 10 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do kuchni, Do pomieszczeń przemysłowych, Do salonu, Do sypialni |
| Rodzaj: | Kompresor |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Typ: | Olejowy |
| Pojemność zbiornika [l]: | 50 |
| Wydajność [l/min]: | 231 |
| Kółka transportowe: | Tak |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Stolik balkonowy |
|---|---|
| Kształt: | Prostokątny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rozmiar po zmontowaniu [cm]: | 60 x 40 x 72 |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 39 x 39 |
|---|---|
| Rodzaj okapu: | Wyspowy Tuba |
| 435 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 605 |
| Moc silnika [W]: | 190 |
| Elektroniczne | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.5 x 59.6 x 57 |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | |
| Elektryczny parowy | |
| 2 teleskopowe | |
Sugerowana cena producenta:
6 499 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ: | Lotniczy |
| Seria: | |
| Wiek: | 3+ |
| Efekt dźwiękowy: | Nie |
| Efekt świetlny: | Nie |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Materiał: | Nylon |
|---|---|
| Cechy: | Komfortowe w noszeniu, Regulowany |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Rozmiar: | L |
| Zakres regulacji: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Typ: | Dwurodzinny |
| Funkcje: | Czytnik kart i breloków zbliżeniowych, Domofon do furtki, Regulacja głośności |
| Rodzaj produktu: | Zestaw domofonowy |
| Współpraca z systemami: | Brak |
| Dedykowana aplikacja: | Brak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Typ: | Wielorodzinny |
| Funkcje: | Czytnik kart i breloków zbliżeniowych, Domofon do furtki, Regulacja głośności |
| Rodzaj produktu: | Zestaw domofonowy |
| Współpraca z systemami: | Brak |
| Dedykowana aplikacja: | Brak |
Sugerowana cena producenta:
929 zł
| Materiał: | Tworzywo termoplastyczne |
|---|---|
| Cechy: | Łatwe do czyszczenia, Wodoodporność, Wytrzymała |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Rozmiar: | XS/S |
| Zapięcie: | Klamra |
| Zakres regulacji: | 22 - 30 cm |
| Dodatkowe informacje: | Zdobienie, Regulacja |
| Zasilanie: | 100-240 V, 50/60 Hz |
|---|---|
| Typ wkładki: | |
| Stosunek sygnał/szum [dB]: | 90 |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne: | 0.0025% |
| Korekcja RIAA: | 0.65 dB |
| Złącze USB: | Nie |
| Zasilanie: | DC 18V / 500mA |
|---|---|
| Typ wkładki: | |
| Stosunek sygnał/szum [dB]: | 74 |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne: | 0.04% |
| Korekcja RIAA: | 0.5 dB |
| Złącze USB: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
849 zł