- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (309)
AGD (21)
AGD do zabudowy (344)
AGD małe (1178)
Komputery i tablety (151)
Smartfony i zegarki (1852)
Foto i kamery (10)
Gaming (24)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rama: | Aluminiowa, 17" |
|---|---|
| 7 | |
| Brak | |
| Shimano Nexus | |
| 28 | |
| Forma: | Płyn |
|---|---|
| Typ kolagenu: | Wołowy |
| 1200 mg | |
| Smak: | Naturalny |
| Wielkość porcji: | 30 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 90 |
| Pojemność [ml]: | 2700 |
Wartość poza zestawem:
600,99 zł
| Forma: | Płyn |
|---|---|
| Typ kolagenu: | Wołowy |
| 1200 mg | |
| Smak: | Naturalny |
| Wielkość porcji: | 30 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 30 |
| Pojemność [ml]: | 1800 |
Wartość poza zestawem:
400,66 zł
| Forma: | Peeling do ciała w słoiku |
|---|---|
| Typ skóry: | Każdy, w tym sucha i wrażliwa |
| Działanie: | Złuszczające, wygładzające, nawilżające, regenerujące, odżywcze |
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Dodatkowe informacje: | Produkt naturalny, zawiera oleje roślinne, nie powoduje uczucia suchości, opakowanie chroniące przed światłem |
| Waga [kg]: | 1.32 |
|---|---|
| Materiał: | Metal (chromowany) |
| Rodzaj: | Klakson fanfara (niskotonowy) |
| Kolor: | Chrom/srebrny |
| Waga [kg]: | 1.22 |
|---|---|
| Materiał: | Metal |
| Rodzaj: | Klakson (fanfara) |
| Kolor: | Chrom (srebrny) |
| Zawartość zestawu: | Klakson/fanfara 1 szt. |
| Rodzaj: | Rękaw cukierniczy |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Długość [cm]: | 35 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Uchwyt do zawieszenia: | Nie |
| Rodzaj: | Rękaw cukierniczy |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Długość [cm]: | 40 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Uchwyt do zawieszenia: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do herbaty |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 650 |
| Rodzaj: | Dzbanek z zaparzaczem |
| Kolor: | Biały |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Wysokość [cm]: | 12 |
| Działanie: | Działanie antyoksydacyjne (redukcja stresu oksydacyjnego), wsparcie metabolizmu energetycznego i glukozy... |
|---|---|
| Rodzaj: | SUPLEMENT DIETY |
| Działanie: | Wspiera odporność organizmu, wspomaga zdrowie układu oddechowego... |
|---|---|
| Rodzaj: | Colostrum bovinum |
| Działanie: | Uzupełnienie diety w kwasy omega-3 (DHA, EPA) oraz witaminy A, D, E |
|---|---|
| Rodzaj: | Tran z wątroby dorsza |
| Rodzaj: | Sprężynowy |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Ostrze: | Gładkie |
| Długość ostrza [cm]: | 7 |
| Rękojeść: | Drewniana |
| Liczba elementów [szt]: | 1 |
| Waga [kg]: | 6.2 |
|---|---|
| Materiał: | Stal ocynkowana |
| Kolor: | Srebrny |
| Wysokość [cm]: | 150 |
| Liczba półek: | 4 |
| Nośność półki [kg]: | 150 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Szerokość [cm]: | 75 |
| Waga [kg]: | 23 |
|---|---|
| Materiał: | Stal ocynkowana, płyta MDF |
| Kolor: | Srebrny |
| Wysokość [cm]: | 222 |
| Liczba półek: | 6 |
| Nośność półki [kg]: | 175 |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 110 |
| Materiał: | Metal, płyta MDF |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny ocynk |
| Wysokość [cm]: | 222 |
| Liczba półek: | 6 |
| Nośność półki [kg]: | 150 |
| Głębokość [cm]: | 40 |
| Szerokość [cm]: | 90 |
| Materiał: | Metal, płyta MDF |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny ocynk |
| Wysokość [cm]: | 150 |
| Liczba półek: | 5 |
| Nośność półki [kg]: | 200 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Szerokość [cm]: | 75 |
| Materiał: | Metal, płyta MDF |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny ocynk |
| Wysokość [cm]: | 180 |
| Liczba półek: | 5 |
| Nośność półki [kg]: | 175 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Szerokość [cm]: | 90 |
| Materiał: | Metal, płyta MDF |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Wysokość [cm]: | 180 |
| Liczba półek: | 5 |
| Nośność półki [kg]: | 175 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Szerokość [cm]: | 90 |
| Kolor: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Liczba elementów [szt]: | 3 |
| Zdobienie: | Tak |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Nie |
| Materiał: | Metal, płyta MDF |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Wysokość [cm]: | 180 |
| Liczba półek: | 5 |
| Nośność półki [kg]: | 175 |
| Głębokość [cm]: | 40 |
| Szerokość [cm]: | 90 |