- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
AGD małe (2461)
Komputery i tablety (2)
Dom (17)
Warsztat i ogród (477)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (63)
Motoryzacja (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Elektroszczotka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Bosch Unlimited 6 BBS611BSC, Bosch Unlimited 6 BBS611LAG, Bosch Unlimited 6 BBS611MAT, Bosch Unlimited 6 BCS61113... |
| Zawartość zestawu: | 1 x elektroszczotka |
| Rodzaj produktu: | Nakładka mopująca |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | Götze & Jensen VV900S, Götze & Jensen VV950S |
| Zawartość zestawu: | 2 x nakładka |
Sugerowana cena producenta:
89,99 zł
| Rodzaj produktu: | Akcesorium wymienne |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 10 |
| Zastosowanie: | Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Mova E30 Ultra |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna, 2 x filtr, 2 x szczotka boczna, 2 x worek na kurz, 3 x nakładka mopująca |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Nakładka mopująca, Szczotka boczna, Szczotka główna |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 9 |
| Zastosowanie: | Kafelki, Panele, Wychwytywanie kurzu |
| Współpracuje z produktem: | Dreame D9 Max, Dreame D9 Pro, Dreame L10 Pro |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna, 2 x szczotka boczna, 3 x filtr, 3 x nakładka mopująca |
Sugerowana cena producenta:
105 zł
| Rodzaj produktu: | Szczotka do kurzu |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie kurzu |
| Współpracuje z produktem: | Electrolux Power Hygienic 800 |
| Typ: | Akcesorium czyszczące |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Ściereczka |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 2 |
| Współpracuje z produktem: | Tefal Aqua Head |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
Sugerowana cena producenta:
115 zł
| Rodzaj produktu: | Nakładka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zastosowanie: | Gres, Kafelki, Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Samsung Bespoke Jet VS20A95823W, Samsung Bespoke Jet VS20A95843W, Samsung Bespoke Jet VS20A95943N... |
| Typ: | Mikrofibra |
| Zawartość zestawu: | 4 x nakładka |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 3.8 |
| Kompatybilność seria: | DEWALT XR FLEXVOLT 54V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Dywan, Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Karcher Puzzi |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | KRYSIAK 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka boczna |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 4 |
| Zastosowanie: | Gres, Kafelki, Podłoga, Wychwytywanie kurzu |
| Współpracuje z produktem: | Tefal Explorer Serie 20 RG6875WH, Tefal Explorer Serie 40 RG7267, Tefal Explorer Serie 40 RG7275... |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Zawartość zestawu: | 1 x filtr HEPA, 1 x filtr piankowy, 2 x szczotka |
Sugerowana cena producenta:
89 zł
| Rodzaj produktu: | Rura segmentowa, Ssawka, Szczotka |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 8 |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | DeWalt |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Zawartość zestawu: | 1 x adapter, 1 x szczotka, 2 x guma do ściągania wody, 2 x rura segmentowa, 2 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Dysza |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 3 |
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia różnych powierzchni |
| Współpracuje z produktem: | Graphite 59G607, Graphite 59G608 |
| Zawartość zestawu: | 3 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Wałek |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | Tefal X-Clean 7 GF5736 |
| Zawartość zestawu: | 2 x filtr, 2 x wałek |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Działanie: | Czyszczące |
| Proporcje [ml/l]: | 250/1 |
| Rodzaj powierzchni: | Dywany |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Działanie: | Czyszczące |
| Proporcje [ml/l]: | 236/3.78 |
| Rodzaj powierzchni: | Drewno, Dywany, Płytki ceramiczne, Podłogi i inne twarde powierzchnie, Wykładziny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Rodzaj produktu: | Mini elektroszczotka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Tapicerka |
| Współpracuje z produktem: | Bosch Unlimited 6 BBS611BSC, Bosch Unlimited 6 BBS611LAG, Bosch Unlimited 6 BBS611MAT, Bosch Unlimited 6 BCS61113... |
| Zawartość zestawu: | 1 x mini elektroszczotka |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia powierzchni twardych |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 2000 |
| Rodzaj produktu: | Elektroszczotka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Dywan, Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Tefal X-Force Flex 9.60 Animal Care TY2079WO, Tefal X-Force Flex 9.60 Aqua TY20C4WO... |
| Zawartość zestawu: | 1 x elektroszczotka |
| Rodzaj produktu: | Akumulator |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
| Współpracuje z produktem: | Philips 8000 Series Aqua Plus XC8347/01, Philips 8000 Series Aqua Plus XC8349/01, Philips 8000 Series Aqua XC8147... |
| Zawartość zestawu: | 1 x akumulator |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Graphite 59G607, Graphite 59G608 |
| Typ: | Uniwersalny |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka do podłóg |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Panele, Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Götze & Jensen VV800S, Götze & Jensen VV900S, Götze & Jensen VV950S |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie alergenów, Wychwytywanie kurzu, Wychwytywanie pyłków |
| Współpracuje z produktem: | Samsung Bespoke Jet 85 VS20C8522TN/GE, Samsung Bespoke Jet 85 VS20C8524TB/GE, Samsung Bespoke Jet 85 VS20C8527TB/GE... |
| Zawartość zestawu: | 1 x filtr pyłowy |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Usuwanie zanieczyszczeń |
| Współpracuje z produktem: | Xiaomi Mi Robot Vacuum E10 |
| Zawartość zestawu: | 1 x filtr |
| Typ filtra: | Antyalergiczny |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zastosowanie: | Kafelki, Podłoga, Wychwytywanie kurzu, Wychwytywanie pyłków |
| Współpracuje z produktem: | Tineco Ifloor Breeze, Tineco iFloor One S3 Extreme |
| Typ: | HEPA, Mikrofibra |
| Zawartość zestawu: | 2 x filtr HEPA, 2 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Szorowarka |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 17.5 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Moc [W]: | 550 |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 4 |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Nie |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.15 |
| Kompatybilność seria: | Graphite Energy+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie |