- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
AGD małe (2460)
Komputery i tablety (2)
Dom (17)
Warsztat i ogród (477)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (63)
Motoryzacja (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Zastosowanie: | Usuwanie zanieczyszczeń |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Xiaomi Mi Robot Vacuum E10 |
| Zawartość zestawu: | 1 x filtr |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Kafelki, Podłoga, Wychwytywanie kurzu, Wychwytywanie pyłków |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Współpracuje z produktem: | Tineco Ifloor Breeze, Tineco iFloor One S3 Extreme |
| Typ: | HEPA, Mikrofibra |
| Zawartość zestawu: | 2 x filtr HEPA, 2 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Szorowarka |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Nie |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 0.043 | |
| Tak | |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | Graphite Energy+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Rodzaj produktu: | Rura elastyczna, Ssawka do tapicerki, Szczotka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Samochód |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Współpracuje z produktem: | Dyson Outsize, Dyson V10, Dyson V11, Dyson V12 Detect Slim, Dyson V15 Detect, Dyson V7, Dyson V8 |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Zawartość zestawu: | 1 x rura giętka, 1 x ssawka szczelinowa, 1 x szczotka |
| 600 | |
| Tak | |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | DEWALT XR FLEXVOLT 54V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Miele Classic C1, Miele Complete C2, Miele Complete C3, Miele S1, Miele S2, Miele S2000, Miele S4, Miele S4000... |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Zawartość zestawu: | 1 x uniwersalna ssawka podłogowa |
| 2 | |
| Tak | |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | Bosch Profesional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Wałek |
|---|---|
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Współpracuje z produktem: | Tefal X-Clean 7 GF5736 |
| Zawartość zestawu: | 2 x filtr, 2 x wałek |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Tapicerka |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Karcher SE 4, Karcher SE 4 Plus, Karcher SE 4 Plus Special, Karcher SE 5, Karcher SE 6 Signature Line |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Nakładka mopująca |
|---|---|
| Zastosowanie: | Podłoga |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Współpracuje z produktem: | Dreame R20 Aqua |
| Zawartość zestawu: | 4 x nakładka mopująca |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Działanie: | Czyszczące |
| Proporcje [ml/l]: | 236/3.78 |
| Rodzaj powierzchni: | Drewno, Dywany, Płytki ceramiczne, Podłogi i inne twarde powierzchnie, Wykładziny |
| Wartość pH: | 7 - 9 |
| Wydajność: | 236 ml płynu = 3.78 l roztworu czyszczącego |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Rolka, Szczotka boczna, Szczotka główna, Worek |
|---|---|
| Zastosowanie: | Usuwanie zanieczyszczeń, Wychwytywanie kurzu |
| Liczba szt w opakowaniu: | 8 |
| Współpracuje z produktem: | Dreame Aqua10 Roller, Dreame Aqua10 Ultra Roller, Dreame Aqua10 Ultra Roller Complete, Dreame Aqua10 Ultra Roller Master |
| Zawartość zestawu: | 1 x podwójna szczotka główna, 1 x rolka mopująca, 2 x filtr pojemnika na kurz, 2 x szczotka boczna, 2 x worek na kurz |
| Rodzaj produktu: | Nakładka mopująca |
|---|---|
| Zastosowanie: | Kafelki, Panele, Podłoga |
| Liczba szt w opakowaniu: | 2 |
| Współpracuje z produktem: | Mova E10, Mova E20, Mova E20 Plus, Mova E20 Pro, Mova E20 Pro Plus |
| Zawartość zestawu: | 2 x nakładka mopująca |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wychwytywanie alergenów, Wychwytywanie kurzu |
| Liczba szt w opakowaniu: | 2 |
| Współpracuje z produktem: | Bosch Spotless Max Cam, Bosch Spotless Max |
| Zawartość zestawu: | 2 x filtr |
| Rodzaj produktu: | Osłona |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ochrona przed osadzaniem się zabrudzeń |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Mova E30 Ultra, Mova P10 Pro Ultra, Mova P10 Ultra, Mova S10, Mova S10 Plus |
| Zawartość zestawu: | 1 x osłona szczotki głównej |
| Rodzaj produktu: | Akumulator |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Samsung Bespoke Jet 85 VS20C8522TN/GE, Samsung Bespoke Jet 85 VS20C8524TB/GE, Samsung Bespoke Jet 85 VS20C8527TB/GE... |
| Zawartość zestawu: | 1 x akumulator |
| Rodzaj produktu: | Akumulator |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Samsung Bespoke Jet 85 VS20C8522TN/GE, Samsung Bespoke Jet 85 VS20C8524TB/GE, Samsung Bespoke Jet 85 VS20C8527TB/GE... |
| Zawartość zestawu: | 1 x adapter, 1 x akumulator |
| 2 | |
| Tak | |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | KRYSIAK 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Graphite 59G607, Graphite 59G608 |
| Typ: | Uniwersalny |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka do podłóg |
| Rodzaj produktu: | Ssawka, Uchwyt |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Podłoga, Tapicerka |
| Liczba szt w opakowaniu: | 3 |
| Współpracuje z produktem: | Karcher seria WD |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka do tapicerki, 1 x uchwyt, 1 x uniwersalna ssawka podłogowa |
| Rodzaj produktu: | Worek |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wychwytywanie kurzu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Współpracuje z produktem: | Samsung Jet 90 |
| Zawartość zestawu: | 5 x worek |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Nakładka mopująca, Szczotka boczna, Szczotka główna |
|---|---|
| Zastosowanie: | Podłoga, Powierzchnie twarde, Wychwytywanie kurzu |
| Liczba szt w opakowaniu: | 9 |
| Współpracuje z produktem: | Dreame D9 Max Gen2 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna, 2 x szczotka boczna, 3 x filtr, 3 x nakładka mopująca |
| Rodzaj produktu: | Turboszczotka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Kanapa, Meble, Wąskie szczeliny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Karcher VC 4, Karcher VC 6, Karcher VC 7 |
| Zawartość zestawu: | 1 x turboszczotka |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Kafelki, Powierzchnie twarde |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Karcher NT 27/1, Karcher NT 27/1 Adv, Karcher NT 27/1 Me, Karcher NT 27/1 Me Adv, Karcher NT 30/1 Tact L... |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Worek |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wychwytywanie alergenów, Wychwytywanie kurzu |
| Liczba szt w opakowaniu: | 5 |
| Współpracuje z produktem: | Philips Aqua 7000 XU7100/01, Philips Aqua 7000 XU7100/02 |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Zawartość zestawu: | 5 x worek |