- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
AGD małe (2457)
Komputery i tablety (2)
Dom (15)
Warsztat i ogród (477)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (63)
Motoryzacja (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Tapicerka |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
| Zastosowanie: | Podłoga |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zawartość zestawu: | 4 x nakładka mopująca |
| Rodzaj produktu: | Nakładka mopująca |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Proporcje [ml/l]: | 236/3.78 |
| Rodzaj powierzchni: | Drewno, Dywany, Płytki ceramiczne, Podłogi i inne twarde powierzchnie, Wykładziny |
| Wartość pH: | 7 - 9 |
| Wydajność: | 236 ml płynu = 3.78 l roztworu czyszczącego |
| Zastosowanie: | Kafelki, Panele, Podłoga |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 2 |
| Zawartość zestawu: | 2 x nakładka mopująca |
| Rodzaj produktu: | Nakładka mopująca |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie alergenów, Wychwytywanie kurzu |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 2 |
| Zawartość zestawu: | 2 x filtr |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
| Zastosowanie: | Ochrona przed osadzaniem się zabrudzeń |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x osłona szczotki głównej |
| Rodzaj produktu: | Osłona |
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x akumulator |
| Rodzaj produktu: | Akumulator |
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x adapter, 1 x akumulator |
| Rodzaj produktu: | Akumulator |
| Zastosowanie: | Ładowanie odkurzacza |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ładowarka |
| Rodzaj produktu: | Ładowarka |
| 2.2 | |
| Tak | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2.4 |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Podłoga, Tapicerka |
| Liczba szt w opakowaniu: | 3 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka do tapicerki, 1 x uchwyt, 1 x uniwersalna ssawka podłogowa |
| Rodzaj produktu: | Ssawka, Uchwyt |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie kurzu |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Zawartość zestawu: | 5 x worek |
| Rodzaj produktu: | Worek |
| Zastosowanie: | Podłoga, Powierzchnie twarde, Wychwytywanie kurzu |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 9 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna, 2 x szczotka boczna, 3 x filtr, 3 x nakładka mopująca |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Nakładka mopująca, Szczotka boczna, Szczotka główna |
| Zastosowanie: | Podłoga |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ściereczka z mikrofibry, 1 x szczotka główna, 2 x filtr, 2 x szczotka boczna |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Ściereczka, Zestaw szczotek |
| Zastosowanie: | Kanapa, Meble, Wąskie szczeliny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x turboszczotka |
| Rodzaj produktu: | Turboszczotka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Kafelki, Powierzchnie twarde |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wychwytywanie alergenów, Wychwytywanie kurzu |
| Liczba szt w opakowaniu: | 5 |
| Zawartość zestawu: | 5 x worek |
| Rodzaj produktu: | Worek |
| Typ: | HEPA, Mikrofibra |
|---|---|
| Zastosowanie: | Kafelki, Podłoga, Wychwytywanie kurzu, Wychwytywanie pyłków |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zawartość zestawu: | 2 x filtr HEPA, 2 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x bateria |
| Rodzaj produktu: | Bateria |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Gres, Panele, Parkiet, Powierzchnie twarde |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
| 7.1 | |
| Tak | |
| Nie | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
115 zł
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Podłoga, Powierzchnie twarde |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Zastosowanie: | Samochód |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Zawartość zestawu: | 1 x rura giętka, 1 x ssawka szczelinowa, 1 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Rura elastyczna, Ssawka do tapicerki, Szczotka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dywan, Sierść |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x turboszczotka |
| Rodzaj produktu: | Turboszczotka |
| 2.6 | |
| Tak | |
| Nie | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 10 | |
| Tak | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Kompatybilność seria: | Power Share 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |