- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (33)
Dom (13)
Artykuły dla zwierząt (2)
Zabawki i LEGO (1)
Supermarket (28)
Książki, muzyka, film (1)
Zdrowie i uroda (107)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Olejek |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Działanie: | Ochrona przed promieniami UVA i UVB |
| Zalety: | Bez dodatków zapachowych i barwników, Hipoalergiczna, Łatwa aplikacja, Szybkie wchłanianie, Wodoodporny |
| Zawartość zestawu: | 1 x olejek przeciwsłoneczny 150 ml |
| Rodzaj: | Olejek kosmetyczny |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 50 |
| Działanie: | Hamuje wypadanie włosów, Nawilżanie skóry, Neutralizuje wolne rodniki, Oczyszczanie i usuwanie obumarłego naskórka... |
| Zalety: | 100% organiczny |
| Zawartość zestawu: | 1 x olejek kosmetyczny 50 ml |
| Rodzaj: | Olejek kosmetyczny |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 50 |
| Działanie: | Antybakteryjne, Nawilżanie skóry |
| Zalety: | 100% organiczny |
| Zawartość zestawu: | 1 x olejek kosmetyczny 50 ml |
| Rodzaj: | Olejek kosmetyczny |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 50 |
| Działanie: | Nawilżanie skóry, Oczyszczanie |
| Zalety: | 100% organiczny |
| Zawartość zestawu: | 1 x olejek kosmetyczny 50 ml |
| Rodzaj: | Olejek |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Kompozycja zapachowa: | Tytoń i imbir |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 8 x 21 |
| Rodzaj: | Olejek |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Kompozycja zapachowa: | Malina, Wanilia |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 4.6 x 16.6 |
| Rodzaj: | Olejek |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Kompozycja zapachowa: | Werbena sycylijska |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 4.6 x 16.6 |
| Rodzaj: | Olejek |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Kompozycja zapachowa: | Śródziemnomorski |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 4.6 x 16.6 |
| Rodzaj: | Olejek |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Kompozycja zapachowa: | Bułgarska róża i agar |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 4.6 x 16.6 |
| Rodzaj: | Olejek |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Kompozycja zapachowa: | Czarna orchidea i lilia |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 4.6 x 16.6 |
| Rodzaj: | Olejek |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Kompozycja zapachowa: | Bursztyn i drzewo sandałowe |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 4.6 x 16.6 |
| Rodzaj: | Olejek |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Kompozycja zapachowa: | Bazylia i mandarynka |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 4.6 x 16.6 |
| Rodzaj: | Olejek |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Kompozycja zapachowa: | Herbata i trawa cytrynowa |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 4.6 x 16.6 |
| Rodzaj: | Olejek |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Kompozycja zapachowa: | Bergamotka kalabryjska |
| Cechy: | Zapewnia intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 4.6 x 16.6 |
| Rodzaj: | Żel |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Działanie: | chroni, demakijaż, nawilżające, oczyszczające, wygładza, łagodzi podrażnienia |
| Typ skóry: | do każdego rodzaju skóry |
| Rodzaj: | Do kąpieli i pod prysznic |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Działanie: | Nawilżające, oczyszczające, regeneruje, zmiękcza |
| Rodzaj: | Do ciała |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 400 |
| Działanie: | Nawilżające, rozświetlające, uelastycznia, wygładza, zmiękcza |
| Pojemność [ml]: | 30 |
|---|---|
| Działanie: | odżywcze, regeneruje |
| Zalety: | Poprawia kondycję skóry |
| Rodzaj skóry: | do każdego rodzaju skóry |
| Typ: | serum |