- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
Dom (529)
Warsztat i ogród (15)
Artykuły dla zwierząt (32)
Książki, muzyka, film (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Materiał wykonania: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wymiary [mm]: | 100 x 55 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Kolor: | Biało-złoty |
| Kształt: | Okrągły |
| Rodzaj: | Oprawa sufitowa punktowa |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wymiary [mm]: | 125 x 96 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Kolor: | Biały |
| Kształt: | Okrągły |
| Rodzaj: | Lampa sufitowa punktowa |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 96 |
| Materiał wykonania: | Stop aluminium |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wymiary [mm]: | 102 x 85 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Typ źródła światła: | PAR16 |
| Kolor: | Czarny |
| Kształt: | Okrągły |
| Rodzaj: | Lampa sufitowa punktowa |
| Regulacja pozycji światła: | Nie |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 85 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wymiary [mm]: | 160 x 260 |
| Ilość źródeł światła: | 3 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Kolor: | Biały |
| Kształt: | Okrągły |
| Rodzaj: | Lampa sufitowa punktowa |
| Regulacja pozycji światła: | Nie |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 160 |
| Materiał wykonania: | Metal |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wymiary [mm]: | 92 x 628 x 70 |
| Ilość źródeł światła: | 4 |
| Typ źródła światła: | PAR16 |
| Kolor: | Biały |
| Kształt: | Okrągły |
| Rodzaj: | Lampa sufitowa punktowa |
| Regulacja pozycji światła: | Nie |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 628 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa gruntowa wbijana |
| Rodzaj zasilania: | 230V |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Czujnik: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa gruntowa wbijana |
| Rodzaj zasilania: | 230V |
| Klasa szczelności: | IP54 |
| Czujnik: | Nie |
| Autor: | Bogusław Michalec |
|---|---|
| Seria: | brak |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 60 |
| Przedział wiekowy: | 9+ |
| Okładka: | Twarda |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa gruntowa wbijana |
| Rodzaj zasilania: | 230V |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Czujnik: | Nie |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Kolor: | Mosiężny / złoty |
| Kształt: | Okrągły |