- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (92)
AGD małe (5)
Komputery i tablety (1500)
Smartfony i zegarki (15)
Foto i kamery (127)
Gaming (198)
Rowery i hulajnogi (1)
Fitness i sport (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
Wartość poza zestawem:
1 047,00 zł
| Kolor: | |
|---|---|
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 100 - 160 |
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna PU |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 120 |
| Podświetlenie RGB: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
|---|---|
| Kolor: | Fioletowy |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Tak | |
| Szerokość [mm]: | 178 |
| Kompatybilność: | PC |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler ARGB, Power, Reset |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S |
Sugerowana cena producenta:
469 zł
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
Wartość poza zestawem:
798,00 zł
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
Wartość poza zestawem:
848,00 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Zasilanie: | 12 V, 24 V |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power, Reset |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power, Reset |
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory, RGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość [mm]: | 242 |
| Wbudowany HUB USB: | Tak |
| Szerokość [mm]: | 108 |
| Materiał: | ABS, Aluminium, TPU |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
Wartość poza zestawem:
748,00 zł
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Typ obudowy: | Micro Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Typ obudowy: | Mini Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 1 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Kolor: | |
|---|---|
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 130 |
| Podświetlenie RGB: | Tak |
| Regulacja podłokietników: | Nie |
| Podświetlenie: | ARGB |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość [mm]: | 163.73 |
| Szerokość [mm]: | 52.6 |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
Zakres od A do G
| Komunikacja: | WiFi |
|---|---|
| Barwa światła: | Wielokolorowa (RGB) |
| Zasilanie: | 220-240 V 50/60Hz |
| Rodzaj: | Żarówka LED |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 60 W |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
79 zł
| Kompatybilność: | 1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2011, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 2x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
| Kolor: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Kształt: | Płomień |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Wymiary [mm]: | 300 x 230 x 20 |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 5 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler ARGB, Power, Reset |
| Kompatybilność: | 2066, 2011, 1851, 1700, 1200, 1151, 1150, 1155, 2011-3, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Powietrzne |
| Średnica wentylatora: | 2x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Zasilanie: | 12 V, 24 V |
| Rodzaj: | SŁUCHAWKI NAUSZNE BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH 5.0 MIKROFON KOCIE USZY LED RGB |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Różne |