- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (92)
AGD małe (5)
Komputery i tablety (1500)
Smartfony i zegarki (15)
Foto i kamery (127)
Gaming (198)
Rowery i hulajnogi (1)
Fitness i sport (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kompatybilność: | 1700, 1851, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Powietrzne |
| Średnica wentylatora: | 1x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Przezroczysty |
| Kolor ramki wentylatora: | Biały |
| Kolor radiatora: | Biały |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power |
Sugerowana cena producenta:
1 169 zł
| Kompatybilność: | 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 3x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | RGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Biały |
| Kolor radiatora: | Biały |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kształt: | Piłka |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Rodzaj baterii: | 3 x AA |
| Wymiary [mm]: | 122 x 10 x 20 |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5 |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie |
| Kompatybilność: | 1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1152, 1155, 1156, AM5, AM4 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 2x 140 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | RGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
1 149 zł
| Kompatybilność: | 1851, 1700, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 2x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Biały |
| Kolor radiatora: | Srebrny |
| Kompatybilność: | 1700, 1366, 1156, 1155, 1152, 1151, 1150, 2066, 2011, 775, AM5, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 3x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | RGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5 |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie |
| Kompatybilność: | 1700, 1200, 1156, 1155, 1151, 1150, AM5, AM4 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Powietrzne |
| Średnica wentylatora: | 1x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Srebrny |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
Sugerowana cena producenta:
789 zł
| Kolor: | |
|---|---|
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 100 - 160 |
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna PU |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 120 |
| Wysokość siedziska [cm]: | 46 - 56 |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | RGB |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Typ obudowy: | Full Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 5 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Kompatybilność: | PC |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie |
| Kompatybilność: | PC |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie |
| Kompatybilność: | 1200, 1700, 1851, 2011, 2066, 1150, 1151, 1155, 1156, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 3x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Biały |
| Kolor radiatora: | Biały |
| Kompatybilność: | 1150, 1151, 1152, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2011, 2066, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 3x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Czarny |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
| Kompatybilność: | 1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Powietrzne |
| Średnica wentylatora: | 2x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Biały |
| Kolor radiatora: | Biały |
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 5 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | RGB |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Temperatura barwowa [K]: | 2700 - 6500 |
|---|---|
| Sterowanie bezprzewodowe: | Nie |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Kolor: | Fioletowy / różowy |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 111x111x160 |
| Dla dzieci: | Tak |
| Moc [W]: | 0.4 |
| Barwa światła: | RGBW |
| Materiał: | ABS / silikon / PC |
| Kolor: | Niebieski / turkusowy |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 111x111x160 |
| Dla dzieci: | Tak |
| Moc [W]: | 0.4 |
| Barwa światła: | RGBW |
| Materiał: | ABS / silikon / PC |
| Dominujący kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Moduł LED |
| Typ źródła światła: | LED RGB |
| Wysokość całkowita [cm]: | 140 |