- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (92)
AGD małe (5)
Komputery i tablety (1499)
Smartfony i zegarki (15)
Foto i kamery (127)
Gaming (198)
Rowery i hulajnogi (1)
Fitness i sport (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kształt: | Pojazdy 2 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj baterii: | 3 x AA |
| Wymiary [mm]: | 168 x 100 x 142 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Choinka |
| Zastosowanie: | Wewnątrz, Zewnątrz |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Moc [W]: | 10 |
| Barwa światła: | Wielokolorowy (RGB) |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Zintegrowany LED |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Wymiary [mm]: | 295 x 295 x 60 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 24 |
| Materiał wykonania: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Pomieszczenie: | Do przedpokoju |
| Rodzaj: | Plafon sufitowy |
| Dodatkowe informacje: | 8 diod LED na wentylator, Długość rury: 400 mm, Maksymalna prędkość obrotowa pompy [obr./min]: 3100... |
|---|---|
| Kompatybilność: | 1851, 1700, 1200, 1156, 1155, 1151, 1150, AM5, AM4 |
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 2x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | RGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | 8 diod LED na wentylator, Długość rury: 420 mm, Maksymalna prędkość obrotowa pompy [obr./min]: 3100... |
|---|---|
| Kompatybilność: | 1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1152, 1155, 1156, AM5, AM4 |
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 3x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | RGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Przycisk wyciszenia mikrofonu, Regulator balansu gry i czatu, RGB z 16.8 milionami kolorów |
| Wyposażenie: | Adapter z USB-C na USB-A, Kabel USB-C, Kabel USB-C - Jack 3.5mm, Odłączany mikrofon |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5 |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | Z urządzenia |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Waga [g]: | 280 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Przycisk wyciszenia mikrofonu, Regulator balansu gry i czatu, RGB z 16.8 milionami kolorów |
| Wyposażenie: | Adapter z USB-C na USB-A, Kabel USB-C, Kabel USB-C - Jack 3.5mm, Odłączany mikrofon |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5 |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | Z urządzenia |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Waga [g]: | 280 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Dodatkowe informacje: | Odporność na warunki atmosferyczne |
| Rodzaj: | Lampa solarna wbijana |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP54 |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Ogród |
| Barwa światła: | Wielokolor |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Wyposażenie: | Luneta celownicza 4×32; klucze imbusowe; ściereczka do czyszczenia; instrukcja obsługi; opakowanie producenta |
| Zastosowanie: | ASG, wiatrówki |
| Powiększenie: | 4x |
| Długość [mm]: | 150 |
| Waga [g]: | 320 |
| Kolor: | Szary / aluminiowy |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Pomieszczenie: | Salon, Jadalnia, Kuchnia, Gabinet i biuro, Korytarz, Sypialnia |
| Materiał: | Aluminium |
| Miejsce montażu: | Sufit |
| Kolor: | Chromowany / srebrny |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Pomieszczenie: | Salon, Jadalnia, Kuchnia, Gabinet i biuro, Korytarz, Sypialnia |
| Materiał: | Aluminium |
| Miejsce montażu: | Sufit |
| Zasilanie: | Akumulatorowe (ładowanie USB-C) |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampka nocna |
| Materiał: | Silikon |
| Barwa światła: | RGB (wielokolorowa) |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Zasilanie: | 5V DC |
| Wymiary [mm]: | 140x90x90 |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Materiał: | Silikon |
| Moc [W]: | 1 |
| Barwa światła: | RGBW |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Zasilanie: | 5V DC 1A |
| Wymiary [mm]: | 134x140x299 |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Materiał: | Silikon / ABS |
| Moc [W]: | 1 |
| Barwa światła: | RGBW |
| Dla dzieci: | Tak |
| Kolor: | Fioletowy / różowy |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Zasilanie: | 5V DC |
| Wymiary [mm]: | 100x89x59 |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Materiał: | ABS / PP / silikon |
| Moc [W]: | 1.36 |
| Barwa światła: | RGBW |
| Dla dzieci: | Tak |
| Kolor: | Beżowy |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Zasilanie: | 5V DC 0.5 A |
| Wymiary [mm]: | 91x111x92 |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Materiał: | Silikon / ABS / HIPS |
| Moc [W]: | 2.5 |
| Barwa światła: | RGBW |
| Dla dzieci: | Tak |
| Kolor: | Fioletowy / różowy |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Zasilanie: | 5V DC 1A |
| Wymiary [mm]: | 88x270x103 |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Materiał: | ABS / silikon |
| Moc [W]: | 1 |
| Barwa światła: | RGBW |
| Dla dzieci: | Tak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Zasilanie: | 5V DC 1A |
| Wymiary [mm]: | 91x98x200 |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Materiał: | ABS / silikon |
| Moc [W]: | 1 |
| Barwa światła: | RGBW |
| Dla dzieci: | Tak |
| Kolor: | Żółty / pomarańczowy |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Zasilanie: | 5V DC |
| Wymiary [mm]: | 112x69x102 |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Materiał: | ABS / HIPS / silikon |
| Moc [W]: | 3 |
| Barwa światła: | RGBW |
| Dla dzieci: | Tak |
| Kolor: | Niebieski / turkusowy |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Zasilanie: | 5V DC 1A |
| Wymiary [mm]: | 88x270x103 |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Materiał: | ABS / silikon |
| Moc [W]: | 1 |
| Barwa światła: | RGBW |
| Dla dzieci: | Tak |
| Kolor: | Niebieski / turkusowy |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Zasilanie: | 5V DC |
| Wymiary [mm]: | 100x89x59 |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Materiał: | ABS / PP / silikon |
| Moc [W]: | 1.36 |
| Barwa światła: | RGBW |
| Dla dzieci: | Tak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Zasilanie: | 5V DC |
| Wymiary [mm]: | 164x134x84 |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Materiał: | Silikon |
| Moc [W]: | 2.5 |
| Barwa światła: | RGBW |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Zasilanie: | Zasilanie sieciowe |
| Materiał wykonania: | Stal, tworzywo sztuczne |
| Pomieszczenie: | Salon |
| Rodzaj: | Plafon LED sterowany pilotem |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Zasilanie: | Zasilanie sieciowe |
| Materiał wykonania: | Stal, tworzywo sztuczne |
| Pomieszczenie: | Sypialnia |
| Rodzaj: | Plafon LED z głośnikiem Bluetooth sterowany pilotem |