- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (92)
AGD małe (5)
Komputery i tablety (1500)
Smartfony i zegarki (15)
Foto i kamery (127)
Gaming (198)
Rowery i hulajnogi (1)
Fitness i sport (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 9070 XT, 16 GB, GDDR6 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 5 9600X | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
Sugerowana cena producenta:
8 899,99 zł
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 9070 XT, 16 GB, GDDR6 |
|---|---|
| Intel Core i7-14700F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core i5-12400F | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Professional (licencja cyfrowa) |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 9070 XT, 16 GB, GDDR6 |
|---|---|
| Intel Core i7-14700F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Professional (licencja cyfrowa) |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| AMD Ryzen 7 5700 | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Professional (licencja cyfrowa) |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| AMD Ryzen 5 7500F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Professional (licencja cyfrowa) |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core Ultra 5-225F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6400 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 9070 XT, 16 GB, GDDR6 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 2000 GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
Sugerowana cena producenta:
10 600 zł
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 7600, 8 GB, GDDR6 |
|---|---|
| AMD Ryzen 5 5600XT | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 16000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-przezroczysty |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-szary |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Beżowy |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 2 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szaro-pomarańczowy |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 5000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
349 zł
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
329 zł
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-różowy |
Sugerowana cena producenta:
349 zł
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szaro-żółty |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |