- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (92)
AGD małe (5)
Komputery i tablety (1499)
Smartfony i zegarki (15)
Foto i kamery (127)
Gaming (198)
Rowery i hulajnogi (1)
Fitness i sport (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | RGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | RGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Kompatybilność: | 1851, 1700, 1200, 1156, 1155, 1151, 1150, AM5, AM4 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 3x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Biały |
| Kolor radiatora: | Biały |
| Temperatura barwowa [K]: | 2700 - 6500 |
|---|---|
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Zasilanie: | , |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 6.8 |
| Kompatybilność: | Aochuan Smart S2, Aochuan Smart V8, Aochuan Smart X, Aochuan Smart X Pro, Aochuan Smart XE, Aochuan Smart XR |
|---|---|
| Mocowanie: | Magnetyczne |
| Rodzaj: | |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | |
|---|---|
| Materiał obicia: | Tkanina welurowa |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 120 |
| Podświetlenie RGB: | Tak |
| Regulacja podłokietników: | Przód - tył |
| Kolor: | |
|---|---|
| Materiał obicia: | Tkanina welurowa |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 120 |
| Podświetlenie RGB: | Tak |
| Regulacja podłokietników: | Nie |
| Kolor: | |
|---|---|
| Materiał obicia: | Tkanina welurowa |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 120 |
| Podświetlenie RGB: | Tak |
| Regulacja podłokietników: | Nie |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | RGB |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | RGB |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | RGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Temperatura barwowa [K]: | 2700 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Taśma LED |
| Moc [W/m]: | 6.4 |
| Barwa światła: | Wielokolorowy (RGB) |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Komunikacja: | |
| Dedykowana aplikacja: | Nedis SmartLife |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kompatybilność: | Głośnik, Komputer PC, Konsola, Laptop |
| 5200 | |
| 3000000:1 | |
| Tak | |
| Nie | |
| Szerokość [cm]: | 28.6 |
| Zastosowanie: | , |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Lampki |
| Barwa światła: | Wielokolorowy (RGB) |
| Ilość źródeł światła: | 96 |
| Tryb świecenia: | Fale, Migający, Przemienny, Sekwencja, Szybko migający, Zanikający, Zmienny |
| Moc [W]: | 6 |
| Zastosowanie: | Wewnątrz, Zewnątrz |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kompatybilność: | 1700, 1150, 1151, 1152, 1155, 1156, 1200, 775, AM2, AM2+, AM3, AM4, AM5, FM1 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Powietrzne |
| Średnica wentylatora: | 1x 80 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | Brak |
| Kolor łopatek wentylatora: | Czarny |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | |
| Szerokość [cm]: | 136 |
| Możliwość regulacji: | Tak |
| Zarządzanie przewodami: | Tak |
| Regulowane stopki: | Tak |
| Hub USB: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Kurtyna |
| Barwa światła: | Wielokolorowy (RGB) |
| Ilość źródeł światła: | 240 |
| Komunikacja: | IR |
| Tryb świecenia: | Zmienny |
| Moc [W]: | 5 |
| Zastosowanie: | Wewnątrz, Zewnątrz |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
|---|---|
| Kompatybilność: | AMD Ryzen 7000 |
| Typ produktu: | Blok wodny procesora |
| Zastosowanie: | Do chłodzeń wodnych |
| Materiał: | Akryl, Anodowane aluminium, Miedź niklowana |
| Kompatybilność: | AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Podświetlenie wentylatorów: | Brak |
| Kolor radiatora: | Czarno-srebrny |
| Kompatybilność: | 1700 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Podświetlenie wentylatorów: | Brak |
| Kolor radiatora: | Czarno-srebrny |
| Kompatybilność: | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1366, 1700, 2011, 2066, 775, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 3x 120 mm |
| Kolor łopatek wentylatora: | Czarny |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Kolor: | |
|---|---|
| Materiał obicia: | Siatkowy materiał, Skóra ekologiczna |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 120 |
| Podświetlenie RGB: | Tak |
| Regulacja podłokietników: | Nie |
| Kolor: | |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 120 |
| Podświetlenie RGB: | Tak |
| Regulacja podłokietników: | Nie |
| Kolor: | |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 120 |
| Podświetlenie RGB: | Tak |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Kąt obrotu |
| Kompatybilność: | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1366, 1700, 775, AM2, AM3+, AM3, AM4, AM5, FM1, FM2 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Powietrzne |
| Średnica wentylatora: | 1x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Biały |
| Kolor radiatora: | Srebrny |
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler ARGB |
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler ARGB |