- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (92)
AGD małe (5)
Komputery i tablety (1499)
Smartfony i zegarki (15)
Foto i kamery (127)
Gaming (198)
Rowery i hulajnogi (1)
Fitness i sport (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wysokość [mm]: | 280 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Wbudowany HUB USB: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Złącza: | Brak złączy |
| Głębokość [mm]: | 100 |
| Szerokość [mm]: | 135 |
| Wysokość [mm]: | 280 |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Wbudowany HUB USB: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Złącza: | Brak złączy |
| Głębokość [mm]: | 100 |
| Szerokość [mm]: | 135 |
| Wysokość [mm]: | 220 |
|---|---|
| Kolor: | Różowo-szary |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Nie | |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Szerokość [mm]: | 190 |
| Wysokość [mm]: | 200 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Nie | |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Szerokość [mm]: | 220 |
| Wysokość [mm]: | 490 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Złącza: | USB 2.0 x 2, USB 3.0 x 1, Wejście mikrofonowe x 1, Wyjście słuchawkowe/głośnikowe x 1 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Kompatybilność: | 1700, 1200, 1156, 1150, 1151, 1152, 1155, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Powietrzne |
| Średnica wentylatora: | 1x 120 mm |
| Kolor łopatek wentylatora: | Czarny |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
249 zł
| Grubość [mm]: | 4 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny (ze wzorem) |
| Rodzaj: | Podkładka pod klawiaturę, Podkładka pod mysz |
| Podkładka podświetlana: | Tak |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Guma, Mikrofibra |
| Głębokość [mm]: | 300 |
| Szerokość [mm]: | 800 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Złącze: | , |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 3W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
139 zł
| Typ zestawu: | 2 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 1 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 6W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
179 zł
| Wysokość [mm]: | 369.5 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Podświetlenie: | RGB |
| Złącza: | USB 2.0 x 2, USB 3.0 x 1, Wejście mikrofonowe x 1, Wyjście słuchawkowe/głośnikowe x 1 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 1 |
| Kolor: | |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 120 |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zarządzanie przewodami: | Tak |
| Regulowane stopki: | Nie |
| Hub USB: | Tak |
| Kompatybilność: | 775, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2011, 2066, FM1, FM2, AM2, AM2+, AM3, AM3+, AM4 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Powietrzne |
| Średnica wentylatora: | 1x 60 mm |
| Kolor łopatek wentylatora: | Czarny |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Kompatybilność: | PC, PS4, PS5 |
| Złącze: |
| Typ zestawu: | 2 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 6W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
89 zł
| Wysokość [mm]: | 453.5 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Złącza: | USB 2.0 x 2, USB 3.0 x 1, Wejście mikrofonowe x 1, Wyjście słuchawkowe/głośnikowe x 1 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Wysokość [mm]: | 440 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory, RGB |
| Złącza: | USB 3.0 x 2, Wejście mikrofonowe x 1, Wyjście słuchawkowe/głośnikowe x 1 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 1 |
| Wysokość [mm]: | 120 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Podświetlenie: | RGB |
| Głębokość [mm]: | 110 |
| Szerokość [mm]: | 68 |
| Hub USB: | Nie |
| Regulowana wysokość: | Tak |
| Wysokość [mm]: | 120 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Głębokość [mm]: | 28 |
| Szerokość [mm]: | 120 |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr./min]: | 2000 |
| Rozmiar [mm]: | 120 x 120 |
| Ilość wentylatorów w zestawie [szt.]: | 3 |
| Złącze: | Wtyczka 4 pin |
| Wysokość [mm]: | 120 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Głębokość [mm]: | 28 |
| Szerokość [mm]: | 120 |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr./min]: | 1600 |
| Rozmiar [mm]: | 120 x 120 |
| Ilość wentylatorów w zestawie [szt.]: | 1 |
| Złącze: | Wtyczka 3 pin ARGB, Wtyczka 4 pin |
| Wysokość [mm]: | 120 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Głębokość [mm]: | 28 |
| Szerokość [mm]: | 120 |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr./min]: | 2000 |
| Rozmiar [mm]: | 120 x 120 |
| Ilość wentylatorów w zestawie [szt.]: | 3 |
| Złącze: | Wtyczka 3 pin ARGB, Wtyczka 4 pin |
| Wysokość [mm]: | 120 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Głębokość [mm]: | 30 |
| Szerokość [mm]: | 120 |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr./min]: | 1900 |
| Rozmiar [mm]: | 120 x 120 |
| Ilość wentylatorów w zestawie [szt.]: | 1 |
| Złącze: | Gniazdo 3 pin ARGB, Gniazdo 4 pin |
| Wysokość [mm]: | 120 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Głębokość [mm]: | 25 |
| Szerokość [mm]: | 120 |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr./min]: | 1900 |
| Rozmiar [mm]: | 120 x 120 |
| Ilość wentylatorów w zestawie [szt.]: | 3 |
| Złącze: | Wtyczka 3 pin ARGB, Wtyczka 4 pin |
Sugerowana cena producenta:
279 zł