- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (8)
AGD (1)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (4)
Komputery i tablety (4)
Foto i kamery (50)
Gaming (5)
Dom (201)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 44.8 x 81.8 x 55 |
|---|---|
| 10 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 45 |
| 59 kWh = 76.11 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.9 |
| Funkcje: | Autodozowanie, Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
| Funkcje dodatkowe: | System ochrony szkła, Wskaźnik świetlny na podłodze |
| Szerokość [cm]: | 44.8 |
| Wysokość [cm]: | 81.8 |
Zakres od A do G
| Format roboczy: | |
|---|---|
| Obszar roboczy [mm]: | 310 x 210 |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Czarny |
Zakres od A do G
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.6 x 81.9 x 55.4 |
|---|---|
| 14 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 42 |
| 54 kWh = 69.66 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 9.4 |
| Funkcje: | Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
| Funkcje dodatkowe: | 3 spryskiwacze, 9 stref spryskujących, Czujnik poziomu wody, Funkcja Start/Pauza... |
| Szerokość [cm]: | 59.6 |
| Wysokość [cm]: | 81.9 |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Anti-aging, Bakteriobójcze, Korekcja niedoskonałości, Odmładzanie, Pobudza krążenie, Poprawa mikrokrążenia... |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Beżowy |
| Rodzaj: | Lampa |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby światła, 4 tryby pracy, Timer |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Rodzaj: | Wentylator podłogowy |
| Średnica śmigła [cm]: | 45 |
| Zakres działania 0-360°: | 0 - 70° |
| 65 | |
| Długość przewodu zasilającego [cm]: | 140 |
| Funkcje dodatkowe: | Dozownik zapachów, Jonizacja powietrza, Odstraszanie komarów, Oscylacja, Zimna mgiełka |
| Szerokość [cm]: | 43 |
| Wysokość [cm]: | 140 |
| Zasilanie: | , |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Temperatura barwowa [K]: | 3200 - 5500 |
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 20.5 |
| Wysokość [cm]: | 15.5 |
| Zasilanie: | , |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 10 poziomów jasności, Moduł Bluetooth do sterowania za pomocą aplikacji mobilnej |
| Temperatura barwowa [K]: | 5600 |
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 17.3 |
| Wysokość [cm]: | 15.3 |
| Zasilanie: | |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 9 wbudowanych efektów świetlnych, Regulacja temperatury barwowej |
| Temperatura barwowa [K]: | 2500 - 7500 |
| Sterowanie bezprzewodowe: | Nie |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 60 |
| Wysokość [cm]: | 60 |
| Zasilanie: | , |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 15 efektów specjalnych, Regulacja temperatury barwowej, Wyświetlacz OLED |
| Temperatura barwowa [K]: | 2500 - 7500 |
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Lampa plenerowa: | Nie |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 62.5 |
| Wysokość [cm]: | 35 |
| Zasilanie: | , |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 9 wbudowanych efektów świetlnych |
| Temperatura barwowa [K]: | 2500 - 7500 |
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 30 |
| Wysokość [cm]: | 60 |
| Zasilanie: | , |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 15 efektów specjalnych, Regulacja temperatury barwowej |
| Temperatura barwowa [K]: | 2500 - 7500 |
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 60 |
| Wysokość [cm]: | 60 |
| Zasilanie: | , |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Temperatura barwowa [K]: | 3200 - 5500 |
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 32.5 |
| Wysokość [cm]: | 21 |
| Zasilanie: | , |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Temperatura barwowa [K]: | 3200 - 5600 |
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Nie |
| Lampa plenerowa: | Nie |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 36 |
| Wysokość [cm]: | 44 |
| Zasilanie: | , |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 31 efektów specjalnych, Regulacja temperatury barwowej |
| Temperatura barwowa [K]: | 2000 - 10000 |
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Nie |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 43.5 |
| Wysokość [cm]: | 40.5 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Panel LED |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kształt: | Okrągły |
| Rodzaj gwintu: | Zintegrowany LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 18 |
| Materiał wykonania: | Stop aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 220 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Panel LED |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kształt: | Okrągły |
| Rodzaj gwintu: | Zintegrowany LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 24 |
| Materiał wykonania: | Stop aluminium |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 296 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Funkcje: | 3 stopnie intensywności, 5 długości fal świetlnych, 6 trybów pracy, Automatyczne wyłączanie, Fototerapia... |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Panel LED |
| Funkcje dodatkowe: | Bezprzewodowy, Zdalne sterowanie za pomocą pilota |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj: | Panel LED |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Rodzaj gwintu: | Zintegrowany LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 28.5 |
| Materiał wykonania: | Stal, Szkło akrylowe |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 300 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Oświetlenie szynowe |
| Rodzaj gwintu: | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Oświetlenie szynowe |
| Rodzaj gwintu: | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny|Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Oświetlenie szynowe |
| Rodzaj gwintu: | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Panel LED |
| Kształt: | Geometryczny |
| Moźliwość ściemniania: | Nie |
| Sterowanie pilotem: | Nie |
| Szerokość [cm]: | 59.5 |
| Wysokość [cm]: | 3 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Naświetlacz led |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Czujnik: | Tak |
| Materiał obudowy: | ABS / PC |
| Kolor: | Szary / aluminiowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Latarnia ogrodowa |
| Rodzaj zasilania: | 3.2V |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Czujnik: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Kolor: | Mosiężny / złoty |
| Rodzaj: | Plafon sufitowy |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kształt: | Okrągły |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Klasa efektywności energetycznej: | A-G |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 35 |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Typ źródła światła: | Wbudowany LED |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Kolor: | Mosiężny / złoty |
| Rodzaj: | Plafon sufitowy |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kształt: | Okrągły |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Klasa efektywności energetycznej: | A-G |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 60 |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Typ źródła światła: | Wbudowany LED |
| Zasilanie: | 220-240V |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 5 |
| Szerokość [cm]: | 15 |
| Typ źródła światła: | Moduł LED |
| Wysokość całkowita [cm]: | 35 |
| Zasilanie: | 220-240V |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 5 |
| Szerokość [cm]: | 15 |
| Typ źródła światła: | Moduł LED |
| Wysokość całkowita [cm]: | 35 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Miejsce montażu: | Sufit |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Długość [cm]: | 12 |
| Szerokość [cm]: | 12 |
| Wysokość [cm]: | 2 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Miejsce montażu: | Sufit |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Długość [cm]: | 22.5 |
| Szerokość [cm]: | 22.5 |
| Wysokość [cm]: | 2 |