- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (22)
AGD (2)
AGD małe (5)
Komputery i tablety (10)
Smartfony i zegarki (1002)
Foto i kamery (9)
Gaming (2)
Rowery i hulajnogi (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność nominalna [mAh]: | 5000 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.1 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 2 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie indukcyjne |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ ładowania: | Standard |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 2500 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 1 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie indukcyjne |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Typ ładowania: | Standard |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 5000 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 1 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 2 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie solarne |
| Materiał wykonania: | Guma, Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Zielony |
| Typ ładowania: | Standard |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 20000 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 3.25 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 2 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie laptopów |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ ładowania: | Standard |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 5000 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 2 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie indukcyjne |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ ładowania: | Standard |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 10000 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.1 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 2 |
| Materiał wykonania: | Plastik |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Typ ładowania: | Standard |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Moc [W]: | 30 |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Kolor: | Niebieski |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 2500 |
| Moc [W]: | 30 |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Kolor: | Szary |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 2500 |
| Rodzaj: | Kurtka |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | XL |
| Czas pracy [min]: | 420 |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Rodzaj: | Kurtka |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | L |
| Czas pracy [min]: | 420 |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 2400 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 2 |
| Funkcje ładowania: | Standard |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Typ ładowania: | Standard |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Rodzaj: | Bielizna |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Rozmiar: | L |
| Czas pracy [min]: | 420 |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 5000 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.6, 2.2, 3 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 0 |
| Funkcje ładowania: | Quick Charge,Power Delivery |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Typ ładowania: | Power Delivery, Quick Charge |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Rodzaj: | Bielizna |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | S |
| Czas pracy [min]: | 420 |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 2400 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 2 |
| Funkcje ładowania: | Standard |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Typ ładowania: | Standard |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 204800 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 2, 3, 5, 10, 12 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 6 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie laptopów, Ładowanie solarne, Power Delivery |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Waga [kg]: | 13 |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj produktu: | Stacja zasilania |
| Typ ładowania: | Power Delivery |
| Maksymalna moc ładowania z paneli solarnych [W]: | 800 |
| Maksymalne napięcie otwartego obwodu PV [V]: | 27 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Typ: | Przednie |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Kabel w zestawie: | Kabel USB-A - USB-C |
|---|---|
| 6.3", 2160 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio P90, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 20000 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 1.67, 2, 2.22, 2.25, 3, 3.25 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 3 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie laptopów |
| Materiał wykonania: | Plastik, Tkanina tekstyla |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 20000 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 2.25, 2.4, 3, 3.25, 4 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 3 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie laptopów, Power Delivery, Quick Charge |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Niebieski |
| Typ ładowania: | Power Delivery, Quick Charge |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 24000 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 2.25, 3, 3.5, 4, 4.5, 5 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 4 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie indukcyjne , Ładowanie laptopów, Power Delivery |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ ładowania: | Power Delivery |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 10000 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2.4, 3 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 1 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie indukcyjne , Quick Charge 2.0 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ ładowania: | Quick Charge 2.0 |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 10000 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2.4, 3 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 1 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie indukcyjne , Quick Charge 2.0 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Różowy |
| Typ ładowania: | Quick Charge 2.0 |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 20000 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.1 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 2 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie solarne, Ładowanie solarne,Standard |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ ładowania: | Ładowanie solarne, Standard |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 16000 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 3, 3.25 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 3 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie laptopów |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ ładowania: | Standard |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 50000 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 1.66, 2, 2.22, 3 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 3 |
| Funkcje ładowania: | Power Delivery, Quick Charge |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ ładowania: | Power Delivery, Quick Charge |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 20000 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 2.4 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 3 |
| Funkcje ładowania: | Power Delivery |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ ładowania: | Power Delivery |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Pojemność nominalna [mAh]: | 20000 |
|---|---|
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 2.22, 2.25, 2.4, 3 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 2 |
| Funkcje ładowania: | Fast Charge |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Niebieski |
| Typ ładowania: | Fast Charge |
| Wyświetlacz: | Tak |