- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7485)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (104)
Komputery i tablety (1173)
Smartfony i zegarki (741)
Foto i kamery (9)
Gaming (187)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Kolor: | Biały |
| Dodatkowe informacje: | Izolacja żyły: HDPE 0.8 mm, Średnica 4.8 mm |
| Długość [m]: | 0.3 |
|---|---|
| Kształt kabla: | Płaski |
| Oplot: | Nie |
| Zastosowanie: | |
| Złącza: | |
| Typ: | |
| Ekranowanie: | Nie |
| Zatrzaski: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Kompatybilność ze standardem SATA 3 Gb/s |
| Waga [g]: | 14 |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Kolor: | Zielony |
| Dodatkowe informacje: | Izolacja żyły: HDPE 0.8 mm, Średnica 4.8 mm |
Sugerowana cena producenta:
3,99 zł
| Długość [m]: | 3 |
|---|---|
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Złącza: | DVI-D Single Link męski, HDMI męski |
| Typ: | |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Obsługa audio: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Kabel dwukierunkowy, Średnica kabla: 6 mm |
| Filtr ferrytowy: | Nie |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Ekranowanie: | F/UTP |
| Kolor: | Szary |
| Dodatkowe informacje: | Izolacja żyły: HDPE 0.86 mm, Średnica 6.2 mm, Wypełniacz LDPE, Zgodność ze standardem: ANSI... |
| Długość [m]: | 1 |
|---|---|
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Zastosowanie: | , |
| Złącza: | 2x USB-C męski |
| Typ: | |
| Ekranowanie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Dodatkowe informacje: | Maksymalna odporność na pękanie i zginanie, Obsługa Power Delivery |
| Filtr ferrytowy: | Nie |
| Przepustowość: | 32.4 Gb/s |
|---|---|
| Długość [m]: | 5 |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Dodatkowe informacje: | HDR, Wideo 3D |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Metoda połączenia T568B, Średnica 6 mm |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Średnica 6.2 mm, Zgodność ze standardem: EIA, Zgodność ze standardem: TIA |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Średnica 6 mm |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Średnica 6 mm |
| Długość [m]: | 5 |
|---|---|
| Oplot: | Aluminiowy |
| Impedancja [Ω]: | 75 |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 2-warstwowe |
| Przepustowość: | 32.4 Gb/s |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.5 |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Częstotliwość odświeżania 240Hz w 1080p, HDR |
| Długość [m]: | 10 |
|---|---|
| Złącza: | SC/APC - SC/APC |
| Kolor: | Biało-zielony |
| Typ światłowodu: | Jednomodowy |
| Rodzaj konstrukcji: | Simplex |
| Średnica kabla [mm]: | 3 |
| Dodatkowe informacje: | Minimalny promień zgięcia: 8 mm, Średnica włókna: 9/125 µm, Temperatura pracy: od -40 do +85 stopni Celsjusza... |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Ekranowanie: | STP |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Zgodność ze standardem: EIA-568-B.2-10, Zgodność ze standardem: TIA |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Średnica 2.8 mm |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Zaczepy blokujące |
| Długość [m]: | 1.5 |
|---|---|
| Oplot: | Aluminiowy |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz TPE |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 4-warstwowe |
| Pojemność jednostkowa [pF/m]: | 73pF/m |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Przewodność cieplna [W/mk]: | 11.8 |
| Temperatura robocza [°C]: | od -200 do +350 |
| Waga [g]: | 3.9 |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | F/UTP |
| Kolor: | Szary |
| Dodatkowe informacje: | Izolacja żyły: HDPE 0.88 mm, Średnica 5.7 mm, Zgodność ze standardem: ANSI, Zgodność ze standardem: EIA-568B... |
Sugerowana cena producenta:
2,99 zł
| Długość [m]: | 1.8 |
|---|---|
| Złącza: | IEC 320 C13 żeński, Schuko męski - kątowy |
| Typ: | |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Certyfikat CE, Certyfikat VDE, Grubość żyły: 0.75 mm, Oplot plastikowy |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Złącza: | |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Podwójna warstwa ekranowania |
| Filtr ferrytowy: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
13,99 zł