- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7478)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (104)
Komputery i tablety (1173)
Smartfony i zegarki (742)
Foto i kamery (9)
Gaming (187)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Żółty |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Materiał: | PVC |
| Długość [m]: | 1 |
|---|---|
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | PVC |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | , |
| Typ: | |
| Złącza: | Micro USB-B męski, USB-A męski |
| Prędkość transmisji: | 5 Gb/s |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Ekranowanie: | Tak |
| Materiał: | Miedź, PVC |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Samochód |
| Kolor: | Czarny |
| Typ złącza: | USB-A |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Samochód |
| Kolor: | Czarny |
| Typ złącza: | USB-A |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Długość [m]: | 1 |
|---|---|
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | , |
| Typ: | |
| Złącza: | Lightning męski, USB-C męski |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Kolor: | Biały |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Ekranowanie: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Materiał: | PVC |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Materiał: | PVC |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Materiał: | PVC |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-złoty |
| 2.1 | |
| Typ kabla: | HDMI - HDMI |
| Wtyk kątowy: | Tak |
| Obsługiwany format: | 4K, 8K |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
|---|---|
| Kolor: | Biało-czarny |
| Złącze: | USB-C |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Długość [m]: | 3 |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | IEC 320 C13 żeński - kątowy, Schuko męski - kątowy |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza kątowe: | Dwa |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Przepustowość: | 10.8 Gb/s |
|---|---|
| Długość [m]: | 2 |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Typ: | |
| Złącza: | DisplayPort męski, HDMI męski |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 144Hz |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Przepustowość: | 32.4 Gb/s |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.5 |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Ekranowanie: | Tak |
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K 30Hz |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Przepustowość: | 32.4 Gb/s |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.8 |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Ekranowanie: | Nie |
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K 30Hz |
| Materiał: | Guma |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Materiał: | PVC |
| Długość [m]: | 3 |
|---|---|
| Rodzaj: | Kabel |
| Typ: | RCA - RCA |
| Typ kabla: | RCA - RCA |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Obsługiwany format: | Brak |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Ekranowanie: | F/UTP |
| Materiał: | PVC |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Ekranowanie: | F/UTP |
| Materiał: | PVC |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Ekranowanie: | F/UTP |
| Materiał: | PVC |
Sugerowana cena producenta:
3,99 zł
Sugerowana cena producenta:
33,99 zł
| Długość [m]: | 1.8 |
|---|---|
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Typ: | |
| Złącza: | HDMI męski, Mini DisplayPort męski |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Obsługa audio: | Nie |
| Ekranowanie: | Nie |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Długość [m]: | 1 |
|---|---|
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | |
| Typ: | |
| Złącza: | USB-A męski, USB-A żeński |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Ekranowanie: | Tak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |