- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7478)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (104)
Komputery i tablety (1173)
Smartfony i zegarki (742)
Foto i kamery (9)
Gaming (187)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Długość [m]: | 3 |
|---|---|
| Standard USB: | |
| Prędkość transmisji: | |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Miedź, Tworzywo sztuczne |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Dodatkowe informacje: | Filtr ferrytowy, Plug&Play |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Oplot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | PVC |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Dodatkowe informacje: | Zgodność ze standardem: ANSI, Zgodność ze standardem: EIA-568B, Zgodność ze standardem: TIA |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Oplot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | PVC |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Dodatkowe informacje: | Średnica 5.4 mm |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Oplot: | Nie |
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | PVC |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Dodatkowe informacje: | Zgodność ze standardem: ANSI, Zgodność ze standardem: EIA-568B, Zgodność ze standardem: TIA |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Typ złącza: | USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne łączenie, Bezprzewodowy |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dodatkowe informacje: | Mikrofon z redukcją szumów, Podświetlenie RGB, Przycisk wyciszenia mikrofonu |
| Wyposażenie: | Kabel jack 3.5mm, Kabel USB-C do USB-A, Nadajnik, Nauszniki, Odłączany mikrofon, Woreczek |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dodatkowe informacje: | Mikrofon z funkcją wyciszania przez obrócenie |
| Wyposażenie: | Kabel USB-A do USB-C, Odbiornik USB |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Oplot: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | PVC |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Dodatkowe informacje: | Średnica 5 mm |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Oplot: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | PVC |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Dodatkowe informacje: | Średnica 5 mm |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Oplot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | PVC |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Dodatkowe informacje: | Średnica 6.2 mm, Zgodność ze standardem: EIA, Zgodność ze standardem: TIA |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Oplot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | PVC |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Dodatkowe informacje: | Średnica 6 mm |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Oplot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | PVC |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Dodatkowe informacje: | Średnica 6.2 mm, Zgodność ze standardem: EIA, Zgodność ze standardem: TIA |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Oplot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | PVC |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Dodatkowe informacje: | Przystosowany do PoE, Średnica 6.8 mm |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dodatkowe informacje: | Mikrofon chowany na wysięgniku |
| Wyposażenie: | Adapter USB, Etui, Kabel USB, Podstawa montażowa, Zaczep do ładowania |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Tak | |
| Dodatkowe informacje: | Bluetooth 5.4, Podświetlenie LED na nausznikach |
| Wyposażenie: | Brak |
| Długość [m]: | 5 |
|---|---|
| Kolor: | Biało-zielony |
| Typ światłowodu: | Jednomodowy |
| Średnica kabla [mm]: | 3 |
| Dodatkowe informacje: | Minimalny promień zgięcia: 5 mm, Średnica włókna: 9/125 µm, Temperatura pracy: od -40 do +85 stopni Celsjusza... |
| Wyposażenie: | Brak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Mop elektryczny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy [min]: | 35 |
| Zbiornik czystej wody [ml]: | 300 |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja woskowania, Możliwość regulacji długości, Regulowany kąt nachylenia, Usuwanie bakterii... |
| Wyposażenie: | 1 x zasilacz, 2 x ściereczka do mopowania, Miarka |
| Wysokość [cm]: | 110 |
| Długość [m]: | 2.5 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | |
| Dodatkowe informacje: | Certyfikat VDE, Grubość żyły: 1.0 mm, Liczba żył: 3 |
| Złącza kątowe: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
44,90 zł
| Materiał: | Różne |
|---|---|
| Rodzaj: | DZWONEK BEZPRZEWODOWY WODOODPORNY IP44 DUŻY ZASIĘG DO DRZWI FURTKI DOMU |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Różne |
|---|---|
| Rodzaj: | DZWONEK BEZPRZEWODOWY WODOODPORNY IP44 DUŻY ZASIĘG DRZWI FURTKI 2X NADAJNIK |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |