- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7424)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (107)
Komputery i tablety (1175)
Smartfony i zegarki (743)
Foto i kamery (9)
Gaming (187)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K 60Hz |
| Długość [m]: | 3 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Przepustowość: | 32.4 Gb/s |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 1 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 12W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Kolor: | Biało-zielony |
|---|---|
| Długość [m]: | 30 |
| Złącza: | SC/APC - SC/APC |
| Rodzaj konstrukcji: | Simplex |
| Średnica kabla [mm]: | 3 |
| Kolor: | Biało-zielony |
|---|---|
| Długość [m]: | 20 |
| Złącza: | SC/APC - SC/APC |
| Rodzaj konstrukcji: | Simplex |
| Średnica kabla [mm]: | 3 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 0.15 |
| Typ: | |
| Wtyczka: | USB Typ-C męski |
| Gniazdo: | USB Typ-C żeński, VGA żeński |
| Rodzaj: | Adapter |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 3 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Materiał: | Miedź, PVC |
| Typ: | |
| Złącza: | USB-A męski, USB-A żeński |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Rodzaj: | |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Filtr ferrytowy: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.5 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | |
| Złącza: | USB-A męski, USB-C męski |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Rodzaj: | |
| Standard USB: | USB 3.2 Gen. 1 |
| Filtr ferrytowy: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
24,90 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 0.3 |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Tak |
| Materiał: | Miedź, Nylon |
| Typ: | |
| Złącza: | |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Zatrzaski: | Tak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Długość [m]: | 0.5 |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Tak |
| Materiał: | Miedź, Nylon |
| Typ: | |
| Złącza: | |
| Złącza kątowe: | Jedno |
| Zatrzaski: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 0.5 |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | |
| Złącza: | 2x USB-A męski |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Rodzaj: | |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Filtr ferrytowy: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 30Hz |
| Długość [m]: | 3 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Materiał: | Miedź |
| Typ: | |
| Złącza: | DVI-D Dual Link męski, HDMI męski |
| Przepustowość: | 6.5 Gb/s |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Obsługa audio: | Nie |
| Filtr ferrytowy: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Pozłacane styki: | Nie |
| Typ: | USB-A - USB Typ-C |
| Rodzaj: | Adapter |
| Wtyczka (męskie): | |
| Gniazdo (żeńskie): | |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kompatybilność: | Laptop |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 10 |
| Typ: | |
| Złącza: | IEC 320 C13 żeński, Schuko męski - kątowy |
| Złącza kątowe: | Jedno |
Sugerowana cena producenta:
46,99 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.8 |
| Typ: | |
| Złącza: | IEC 320 C13 żeński - kątowy, Schuko męski - kątowy |
| Złącza kątowe: | Dwa |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.8 |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Materiał: | Miedź, Tworzywo sztuczne |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Standard USB: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Materiał: | Miedziowana stal, Nikiel, Tworzywo sztuczne |
| Złącza: | |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Filtr ferrytowy: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.8 |
| Typ: | |
| Złącza: | IEC 320 C13 żeński, Schuko męski - kątowy |
| Złącza kątowe: | Jedno |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarno-złoty |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, Nintendo Switch 2, PC, PS4, PS5, Smartfony |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 3 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | PVC |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Materiał: | Miedź, Tworzywo sztuczne |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Standard USB: |