- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7424)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (107)
Komputery i tablety (1175)
Smartfony i zegarki (743)
Foto i kamery (9)
Gaming (187)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Długość [m]: | 1.5 |
|---|---|
| Standard USB: | |
| Prędkość transmisji: | |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Dodatkowe informacje: | Odporny na uszkodzenia mechaniczne, Podwójne ekranowanie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Dodatkowe informacje: | Dioda LED wyciszenia mikrofonu, Funkcja Instant Pair, Kątowe przetworniki, Mikrofon na wysięgniku... |
| Waga [g]: | 340 |
| Kolor: | Biało-szary |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Dodatkowe informacje: | Funkcja Head Tracking, Funkcja odsłuchu |
| Waga [g]: | 304 |
| Kolor: | Oliwkowo-szary |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 80 |
| Wykonanie: | Silikon, Stal nierdzewna, Tworzywo PP |
| Wysokość [cm]: | 12.5 |
| Średnica [cm]: | 6 |
| Przeznaczenie: | Do kawy |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Dodatkowe informacje: | Mikrofon z redukcją szumów |
| Waga [g]: | 168 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ złącza: | HDMI mini, USB Typ C, USB-A |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Zastosowanie: | Radio samochodowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Dodatkowe informacje: | Częstotliwość próbkowania: 32 kHz, Opóźnienie łączności 2.4 GHz: 25 ms, Przycisk wyciszenia mikrofonu... |
| Waga [g]: | 270 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Dodatkowe informacje: | 15 minut ładowania na 9 godzin użytkowania, Częstotliwość próbkowania: 32 kHz, Dedykowane oprogramowanie... |
| Waga [g]: | 260 |
| Długość [m]: | 20 |
|---|---|
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | |
| Typ: | |
| Złącza: | USB-A męski, USB-A żeński |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Średnica kabla: ok. 4.7 mm |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Oplot: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | PVC |
| Kategoria: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Średnica 5 mm |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Oplot: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | PVC |
| Kategoria: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Średnica 5 mm |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Oplot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | PVC |
| Kategoria: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Średnica 6.2 mm, Zgodność ze standardem: EIA, Zgodność ze standardem: TIA |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Dodatkowe informacje: | Bluetooth 5.3, Dioda LED połączenia bezprzewodowego, Odbieranie/odrzucanie połączeń, Pokrętło regulacji głośności... |
| Dominujący kolor: | Biały, Czarny |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Nie |
| Typ: | Jednorodzinny |
| Rodzaj produktu: | Wideodomofon |
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Funkcje: | Domofon do furtki, Bezprzewodowy |
| Współpraca z systemami: | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Dedykowana aplikacja: | TP-Link Tapo |
| Montaż: | Natynkowy |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Dodatkowe informacje: | Cztery tryby korektora dźwięku Turtle Beach, Technologia QuickSwitch, Wyciszanie |
| Kolor: | Różowo-szary |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Dodatkowe informacje: | Podświetlane kocie uszy, RGB z 16.8 milionami kolorów, Tryb Gaming Mode, Wbudowany mikrofon |
| Waga [g]: | 325 |
Sugerowana cena producenta:
349 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Dodatkowe informacje: | Dolby Atmos, Kompatybilne z macOS, Kompatybilne z Windows 10 lub nowszym, Podświetlenie RGB... |
| Waga [g]: | 273 |
Sugerowana cena producenta:
949 zł
| Długość [m]: | 25 |
|---|---|
| Kolor: | Biało-zielony |
| Złącza: | SC/APC - SC/APC |
| Typ światłowodu: | Jednomodowy |
| Rodzaj konstrukcji: | Simplex |
| Średnica kabla [mm]: | 3 |
| Dodatkowe informacje: | Minimalny promień zgięcia: 8 mm, Średnica włókna: 9/125 µm, Temperatura pracy: od -40 do +85 stopni Celsjusza... |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Oplot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Kategoria: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Powłoka zewnętrzna kabla: LSZH, Średnica 5.7 mm |