- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7424)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (107)
Komputery i tablety (1175)
Smartfony i zegarki (743)
Foto i kamery (9)
Gaming (187)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 2000 | |
| Maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu [min]: | 120 |
| 200 | |
| Tak | |
| Aplikacja do sterowania: | Anthbot App |
| 600 | |
| Maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu [min]: | 90 |
| 200 | |
| Tak | |
| Aplikacja do sterowania: | Worx Landroid |
| 1000 | |
| Maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu [min]: | 90 |
| 220 | |
| Tak | |
| Aplikacja do sterowania: | Worx Landroid |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Magenta |
| Impedancja [Ω]: | 36 |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Impedancja [Ω]: | 36 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Maksymalny obsługiwany format: | 16K 30Hz |
| Długość [m]: | 2 |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Materiał: | Aluminium, Miedź |
| Przepustowość: | 80 Gb/s |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 32W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Impedancja [Ω]: | 440 |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
| Impedancja [Ω]: | 36 |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Materiał: | PVC |
| Kategoria: | |
| Przepustowość: |
| Długość [m]: | 1.5 |
|---|---|
| Oplot: | Aluminiowy |
| Impedancja [Ω]: | 75 |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 2-warstwowe |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 33W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
619 zł
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 12W, Satelitarnego 12W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
319 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Typ złącza: | HDMI mini, USB Typ C, Złącze karty SIM, Złącze karty TF |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 35W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Rodzaj: | Kompresor Bezprzewodowy Pompka Elektryczna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |