- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7392)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (107)
Komputery i tablety (1178)
Smartfony i zegarki (747)
Foto i kamery (9)
Gaming (187)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 150 | |
| Liczba prędkości: | 8 |
| Konstrukcja: | Ergonomiczny kształt, Ergonomiczny uchwyt, Przycisk zwalniający końcówki |
| Funkcje: | Możliwość mycia końcówek w zmywarce, System zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem |
| Funkcje dodatkowe: | Przycisk zwalniający końcówki, Wyświetlacz LED |
| Rodzaj: | Ręczny |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja na Android i iOS, Plug and play |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Typ złącza: | Gniazdo nanoSIM, USB Typ C, Złącze karty TF |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth 5.4, Obsługa kart microSD, Obsługa pamięci flash USB, Podświetlenie RGB |
|---|---|
| Typ zestawu: | 2 |
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 10W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Przezroczysto-czarny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Tak | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Magenta |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Impedancja [Ω]: | 36 |
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlenie RGB |
|---|---|
| Typ zestawu: | 2 |
| Liczba głośników: | 2 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | 7 trybów podświetlenia RGB, Bass Reflex, Equalizer, Impedancja 4 Ω, Odstęp sygnału do szumu: 96 dB, Regulacja głośności |
|---|---|
| Typ zestawu: | 2.0 |
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 32W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Dolby Audio, Technologia SuperWide |
|---|---|
| Typ zestawu: | 2.1 |
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 40W, Satelitarnego 40W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Bezprzewodowy, Kompatybilność z Android Auto, Łatwy montaż |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Typ złącza: | USB Typ C, USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Przycisk podświetlenia |
|---|---|
| Typ zestawu: | 2.0 |
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 15W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
499 zł
| Funkcje dodatkowe: | CorridorOut - koszenie wąskich przejść, Czujnik mrozu, Dostosowanie częstotliwości koszenia do tempa wzrostu trawy... |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-czarno-turkusowy |
| 1200 | |
| Maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu [min]: | 140 |
| 220 | |
| Funkcje dodatkowe: | Regulacja głośności, Sterowanie RGB |
|---|---|
| Typ zestawu: | 2.0 |
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Sterowanie dotykowe |
|---|---|
| Typ zestawu: | 2.0 |
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 33W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Brązowy |
Sugerowana cena producenta:
619 zł
| Liczba prędkości: | 2 |
|---|---|
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Ubijanie piany |
| Kolor: | Czarny |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Akumulator, Osłona na nasadkę miksującą, Pojemnik z miarką 1000 ml, Rozdrabniacz |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Funkcje dodatkowe: | System inteligentnego kodowania |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Dzwonek |
| Typ dzwonka: | Bezprzewodowy |
| Ilość dźwięków: | 38 |
| Stopień ochrony [IP]: | IP20, IP55 |
| Rodzaj produktu: | Dzwonek bezprzewodowy |
|---|---|
| Typ dzwonka: | Bezprzewodowy |
| Ilość dźwięków: | 38 |
| Stopień ochrony [IP]: | IP44 |