- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7392)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (107)
Komputery i tablety (1178)
Smartfony i zegarki (747)
Foto i kamery (9)
Gaming (187)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Długość [m]: | 0.8 |
|---|---|
| Typ kabla: | RCA - RCA |
| Rodzaj: | Kabel |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Interfejs: | RCA |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Nauszniki składane na płasko, Przycisk wyciszenia mikrofonu, Przyciski sterujące na słuchawce |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Dioda zajętości, Mikrofon na wysięgniku, Plug&Play, Wyciszanie mikrofonu przez podniesienie |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Zastosowanie: | Radio samochodowe |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Zastosowanie: | Radio samochodowe |
| Długość [m]: | 2 |
|---|---|
| Typ kabla: | Jack 3.5 mm - RCA |
| Rodzaj: | Kabel |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Interfejs: | 2 x RCA, Jack 3.5 mm |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Zastosowanie: | Radio samochodowe |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 35W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 2.5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 2.5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Grafitowy |
| Dodatkowe informacje: | Bluetooth 5.2, Przycisk wyciszenia mikrofonu, Redukcja szumów DSP, Wyciszanie mikrofonu przez obrócenie |
| Interfejs: | Bluetooth |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
Sugerowana cena producenta:
509 zł
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Różowy |
| Dodatkowe informacje: | Bluetooth 5.2, Przycisk wyciszenia mikrofonu, Redukcja szumów DSP, Wyciszanie mikrofonu przez obrócenie |
| Interfejs: | Bluetooth |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
Sugerowana cena producenta:
509 zł
Sugerowana cena producenta:
1 419,99 zł
| Regulacja głośności: | Tak |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Grafitowy |
| Rodzaj produktu: | Domofon |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje: | Domofon do furtki, Regulacja głośności, Bezprzewodowy |
| Współpraca z systemami: | Brak |
| Dedykowana aplikacja: | Brak |
| Montaż: | Natynkowy |
| Typ: | Bezprzewodowy |
Sugerowana cena producenta:
588,92 zł
| Długość [m]: | 1 |
|---|---|
| Kolor: | Żółto-niebieski |
| Typ światłowodu: | Jednomodowy |
| Złącza: | LC/UPC - LC/UPC |
| Rodzaj konstrukcji: | Duplex |
| Średnica kabla [mm]: | 3 |
| Dodatkowe informacje: | Minimalny promień zgięcia: 10 mm, Średnica włókna: 9/125 µm, Temperatura pracy: od -40 do +85 stopni Celsjusza... |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Dodatkowe informacje: | Powłoka zewnętrzna kabla: LSZH, Zgodność ze standardem: ANSI, Zgodność ze standardem: EIA-568B... |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Płaski |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
| Typ karty: | Adapter |
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Złącza: | |
| Dodatkowe informacje: | Podwójna warstwa ekranowania |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Waga [g]: | 419 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Filtr ferrytowy: | Tak |
| Materiał: | Nikiel, Tworzywo sztuczne |
| Długość [m]: | 1.8 |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza: | USB-B męski, USB-C męski |
| Dodatkowe informacje: | Ilość PIN-ów: 4 |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Zastosowanie: | |
| Ekranowanie: | Nie |
| Filtr ferrytowy: | Nie |
| Materiał: | Miedź, Tworzywo sztuczne |
| Typ: | |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Izolacja żyły: HDPE 0.8 mm, Spełnia wymagania ISO/IEC 11801 klasa D, Średnica 4.8 mm, Zgodność ze standardem: ANSI... |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Materiał: | PVC |
| Długość [m]: | 1.8 |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza: | USB-B męski, USB-C męski |
| Dodatkowe informacje: | Ilość PIN-ów: 4 |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Waga [g]: | 49 |
| Zastosowanie: | |
| Ekranowanie: | Nie |
| Filtr ferrytowy: | Nie |
| Materiał: | Miedź |
| Typ: | |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
Sugerowana cena producenta:
19,90 zł
| Długość [m]: | 1.5 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Złącza: | DisplayPort męski, Mini DisplayPort męski |
| Dodatkowe informacje: | Częstotliwość odświeżania 240Hz w Full HD, Podwójnie ekranowany, Zabezpieczenie przed złamaniem kabla |
| Przepustowość: | 21.6 |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Waga [g]: | 12.36 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Filtr ferrytowy: | Nie |
| Materiał: | PVC |
| Typ: | |
| Obsługa audio: | Tak |
| Długość [m]: | 1.5 |
|---|---|
| Typ kabla: | |
| Obsługiwany format: | Brak |
| Rodzaj: | Kabel |
| Wtyk kątowy: | Tak |
| Interfejs: | 2 x Jack 3.5mm |
Sugerowana cena producenta:
19,99 zł
| Długość [m]: | 0.75 |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza: | Micro USB męski, USB-A męski |
| Dodatkowe informacje: | Podwójna warstwa ekranowania, Zabezpieczenie przed złamaniem kabla |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Zastosowanie: | , |
| Ekranowanie: | Tak |
| Filtr ferrytowy: | Nie |
| Materiał: | PVC |
| Typ: | |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Długość [m]: | 5 |
|---|---|
| Typ kabla: | |
| Obsługiwany format: | Brak |
| Rodzaj: | Kabel optyczny |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Interfejs: | ODT (Toslink) |
| Długość [m]: | 3 |
|---|---|
| Typ kabla: | RCA - RCA |
| Obsługiwany format: | Brak |
| Rodzaj: | Kabel |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Interfejs: | 2 x Cinch |
| Typ: | RCA - RCA |