- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7392)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (107)
Komputery i tablety (1178)
Smartfony i zegarki (747)
Foto i kamery (9)
Gaming (187)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | USB Typ C |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Bezprzewodowy, CloudSIM |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | HDMI, USB Typ C, Złącze karty SIM, Złącze karty TF |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Bezprzewodowy, CloudSIM, Moduł GPS |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | USB Typ C |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Wi-Fi |
| Kolor: | Granatowy |
| Funkcje dodatkowe: | Bezprzewodowy, Bluetooth, Kompatybilność z Android Auto, Kompatybilność z CarPlay, Moduł GPS, Obsługa SIM |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | HDMI, USB Typ C |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Plug and play |
| Kolor: | Czarno-fioletowy |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Liczba głośników: | 2 |
|---|---|
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlenie RGB |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Wideodomofon |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Regulacja głośności, Bezprzewodowy |
| Współpraca z systemami: | Amazon Alexa, Google Home |
| Dedykowana aplikacja: | Nedis SmartLife |
| Montaż: | Natynkowy |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Dominujący kolor: | Czarny |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Inteligentny dzwonek |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje: | Domofon do furtki, Funkcja interkom, Bezprzewodowy |
| Współpraca z systemami: | Google Home, SmartThings |
| Dedykowana aplikacja: | Philips Hue |
| Montaż: | Natynkowy |
| Kolor: | Szaro-złoty |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Impedancja [Ω]: | 38 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Impedancja [Ω]: | 440 |
| Kolor: | Czarno-zielony |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | USB Typ C, USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Bezprzewodowy |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Impedancja [Ω]: | 36 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Na szyję | |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Impedancja [Ω]: | 26 |
| Liczba głośników: | 2 |
|---|---|
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 25W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth 5.3, Bluetooth Stereo (A2DP), Dostosowywana korekcja dźwięku |
| Dominujący kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Wideodomofon |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Czytnik kart i breloków zbliżeniowych, Domofon do furtki, Funkcja interkom, Bezprzewodowy |
| Dedykowana aplikacja: | Ezviz |
| Montaż: | Natynkowy |
| Rodzaj: | Męski |
|---|---|
| Kolor: | Granatowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba ustawień długości strzyżenia: | 15 |
| Czas pracy akumulatora [min]: | 70 |
| Minimalna długość [mm]: | 0.9 |
| Maksymalna długość [mm]: | 30 |
| Ostrza: | Stal nierdzewna |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy uchwyt, Wodoodporność, Wskaźnik naładowania |
| Rodzaj produktu: | Dzwonek bezprzewodowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Typ dzwonka: | Bezprzewodowy |
| Ilość dźwięków: | 38 |
| Stopień ochrony [IP]: | IP44 |
| Rodzaj produktu: | Dzwonek bezprzewodowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Kinetyczne |
| Typ dzwonka: | Kinetyczny |
| Ilość dźwięków: | 38 |
| Stopień ochrony [IP]: | IP44 |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | 5V DC |
| Moc [W]: | 1 |
| Barwa światła: | RGBW |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | Silikon |
| Wymiary [mm]: | 138x95x124 |