- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (12)
Komputery i tablety (28)
Smartfony i zegarki (7)
Foto i kamery (360)
Rowery i hulajnogi (2)
Motoryzacja (8)
Outlet (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 4 |
| 170 | |
| Nie | |
| Komunikacja: | AV, miniUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 6.7 |
| 150 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | AV, microUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej, Kondensator |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.4 |
| 140 | |
| Nie | |
| Komunikacja: | miniUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2 |
| 140 | |
| Nie | |
| Komunikacja: | GPS, microUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| 130 | |
| Nie | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Nie | |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | DC 12V, Kondensator |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2 |
| 160 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, AV, miniUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Nie | |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | DC 12V |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2 |
| 130 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, AV, miniUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Kondensator |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2 |
| 145 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, microUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Nie | |
| Kolor: | Czerwony |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Gniazdo zapalniczki samochodowej, USB 5V |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.5 |
| 140 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | GPS, miniUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
Sugerowana cena producenta:
399 zł
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.5 |
| 140 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, miniUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3 |
| 140 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, miniUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
Sugerowana cena producenta:
899 zł
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2 |
| 140 | |
| Nie | |
| Komunikacja: | GPS, microUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 1.5 |
| 170 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | GPS, miniUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność nominalna [mAh]: | |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 1 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Nie |
| 130 | |
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
| Wodoodporność: | Nie |
| Rozdzielczość [px]: | 1920 x 1080 |
| Zasilanie: | Za pomocą wideorejestratora |
| Rodzaj: | Rejestrator obrazu |
|---|---|
| Typ: | Zewnętrzny |
| Kompatybilne platformy: | , |
| Wymagania sprzętowe: | Mac OS 10.12, System Windows 10 |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| 135 / 150 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Nie | |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| 140 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Nie | |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Kamera samochodowa Wideorejestrator |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-szary |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Informacje: |