- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (876)
Komputery i tablety (2)
Gaming (3)
Warsztat i ogród (4)
Artykuły dla zwierząt (1)
Zabawki i LEGO (25)
Supermarket (18)
Książki, muzyka, film (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 180 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.335 |
| Wysokość [cm]: | 9.94 |
| 58 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 8 |
| Rodzaj produktu: | Akumulator |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | iRobot Braava Jet 240, iRobot Braava Jet 241, iRobot Braava Jet 244, iRobot Braava Jet 245... |
| 260 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 360 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.47 |
| Wysokość [cm]: | 9.74 |
| 67 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 7 |
| 300 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.6 |
| Wysokość [cm]: | 10 |
| 75 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 4 |
| Czas pracy [min]: | 120 |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x butelka do dozowania płynu, 1 x linka zabezpieczająca, 1 x pilot, 1 x przewód zasilający, 1 x zasilacz... |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Czas ładowania [h]: | 2 |
| Wydajność [m2]: | 50 |
| Zbiornik brudnej wody [ml]: | 500 |
| Rodzaj: | Robot myjący okna |
| 120 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 230 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.33 |
| Wysokość [cm]: | 9.7 |
| 66 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 5 |
| 120 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.6 |
| Wysokość [cm]: | 9.5 |
| 65 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 2.6 |
| 140 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 350 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.5 |
| Wysokość [cm]: | 9.75 |
| 62 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 2.7 |
| 120 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.3 |
| Wysokość [cm]: | 9.5 |
| 72 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 5 |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Ubijanie piany |
|---|---|
| 3200 | |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja pracy pulsacyjnej, Misa robocza z pokrywką, Podświetlane pokrętło |
| Seria: | Robomax X |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Ubijanie piany |
|---|---|
| 3200 | |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja pracy pulsacyjnej, Misa robocza z pokrywką, Podświetlane pokrętło |
| Seria: | Robomax X |
| Funkcje: | Gotowanie, Gotowanie na parze, Kruszenie lodu, Mielenie mięsa, Mielenie ziaren, Miksowanie, Obieranie, Rozdrabnianie... |
|---|---|
| Wyposażenie: | Koszyk, Miarka, Mieszadło, Naczynie miksujące o pojemności roboczej 2 L, Noże ze stali nierdzewnej, Pokrywa z otworem... |
| 1500 | |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada pokrywy, Emulgacja, Fermentacja, Funkcja Turbo, Inhalowanie, Łączność Wi-Fi, Mycie misy, Nawilżanie powietrza... |
| Seria: | Inna |
| Funkcje: | Emulgowanie, Fermentacja, Gotowanie, Gotowanie na parze, Kruszenie lodu, Mielenie mięsa, Mielenie ziaren, Miksowanie... |
|---|---|
| 1500 | |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja Smart Start, Inhalowanie, Łączność Wi-Fi, Mycie misy, Nawilżanie powietrza, Sterowanie aplikacją mobilną... |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Ubijanie piany |
|---|---|
| 3200 | |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja pracy pulsacyjnej, Misa robocza z pokrywką, Podświetlane pokrętło |
| Seria: | Robomax X |
| Funkcje: | Blendowanie, Duszenie, Emulgacja, Gotowanie, Gotowanie na parze, Kruszenie lodu, Mielenie mięsa, Mielenie ziaren... |
|---|---|
| 1500 | |
| Funkcje dodatkowe: | Baza przepisów, Blokada pokrywy, Funkcja automatycznego czyszczenia, Funkcja Smart Start, Inhalowanie, Łączność Wi-Fi... |
| Seria: | Inna |
| Wyposażenie: | 1 x pilot, 14 x ściereczka czyszcząca, Adapter |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Czas ładowania [h]: | 1 |
| Wydajność [m2]: | 6 |
| Rodzaj: | Robot myjący okna |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Działanie: | Czyszczące |
| Rodzaj powierzchni: | Drewno, Gres, Płytki ceramiczne, Podłogi laminowane, Winyl |
| Wartość pH: | 5.5 - 7.5 |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Działanie: | Czyszczące |
| Rodzaj powierzchni: | Drewno, Gres, Płytki ceramiczne, Podłogi laminowane, Winyl |
| Wartość pH: | 5.5 - 7.5 |
| Rodzaj produktu: | Koncentrat |
|---|---|
| Działanie: | Czyszczące |
| Proporcje [ml/l]: | 20/1 |
| Rodzaj powierzchni: | Drewno, Gres, Płytki ceramiczne, Podłogi laminowane, Winyl |
| Wartość pH: | 5.5 - 7.5 |
| Wydajność: | 500 ml płynu = 10 l roztworu czyszczącego |
| Rodzaj produktu: | Koncentrat |
|---|---|
| Działanie: | Czyszczące |
| Proporcje [ml/l]: | 20/1 |
| Rodzaj powierzchni: | Drewno, Gres, Płytki ceramiczne, Podłogi laminowane, Winyl |
| Wartość pH: | 5.5 - 7.5 |
| Wydajność: | 500 ml płynu = 10 l roztworu czyszczącego |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Działanie: | Czyszczące |
| Rodzaj powierzchni: | Drewno, Gres, Płytki ceramiczne, Podłogi laminowane, Winyl |
| Wartość pH: | 5.5 - 7.5 |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Działanie: | Czyszczące |
| Proporcje [ml/l]: | 10/1, 20/1 |
| Rodzaj powierzchni: | Drewno, Płytki ceramiczne, Podłogi laminowane, Winyl |
| Wartość pH: | 5.5 - 7.5 |
| Informacje: |
| Rodzaj produktu: | Koncentrat |
|---|---|
| Działanie: | Czyszczące |
| Proporcje [ml/l]: | 20/1 |
| Rodzaj powierzchni: | Drewno, Gres, Płytki ceramiczne, Podłogi laminowane |
| Wartość pH: | 5.5 - 7.5 |
| Wydajność: | 500 ml płynu = 10 l roztworu czyszczącego |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Zastosowanie: | Podłoga |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Dreame L10s Pro Ultra Heat, Dreame L10S Ultra, Dreame X40 Ultra, Dreame X40 Ultra Complete |
| działanie: | Czyszczące |
| rodzaj powierzchni: | Drewno, Kamień, Marmur, Płytki ceramiczne, Twarde |
| wartość ph: | 9 - 11 |
| Rodzaj produktu: | Akcesorium wymienne |
|---|---|
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
| Liczba szt w opakowaniu: | 13 |
| Współpracuje z produktem: | Roborock Saros 10R |
Sugerowana cena producenta:
399 zł