- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (405)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1911)
Foto i kamery (69)
Rowery i hulajnogi (5865)
Fitness i sport (269)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2880 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 100 kl/s, 2.7K - 120 kl/s, 2.7K - 24 kl/s, 2.7K - 25 kl/s, 2.7K - 30 kl/s, 2.7K - 48 kl/s, 2.7K - 50 kl/s... |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 40 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 5472 x 2328 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 240 kl/s, 4K - 120 kl/s, 5.3K - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 27 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
2 499,99 zł
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2880 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 120 kl/s, 4K - 120 kl/s, FullHD - 120 kl/s, FullHD - 240 kl/s |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 7680 x 3840 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 100 kl/s, 2.7K - 120 kl/s, 2.7K - 240 kl/s, 2.7K - 25 kl/s, 2.7K - 30 kl/s, 2.7K - 50 kl/s, 2.7K - 60 kl/s... |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 120 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 60 kl/s, 4K - 60 kl/s, FullHD - 60 kl/s |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
3 999 zł
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 50 kl/s, 2.7K - 60 kl/s, 4K - 25 kl/s, 4K - 30 kl/s, FullHD - 25 kl/s, FullHD - 30 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2880 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 120 kl/s, 4K - 120 kl/s, FullHD - 240 kl/s |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2880 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 24 kl/s, 2.7K - 25 kl/s, 2.7K - 30 kl/s, 2.7K - 48 kl/s, 2.7K - 50 kl/s, 2.7K - 60 kl/s, 4K - 24 kl/s... |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 35 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |