- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1912)
Foto i kamery (67)
Rowery i hulajnogi (5816)
Fitness i sport (270)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rama: | Stalowa, 10" |
|---|---|
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Waga [kg]: | 10 |
| Wiek: | 5 lat, 6 lat, 7 lat |
| 20 | |
Sugerowana cena producenta:
799,99 zł
| Rama: | Alloy, 21" |
|---|---|
| Waga [kg]: | 11.5 |
| 28 | |
| 2 x 7 | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Opona typ: | 700 x 28 K-193 Blk |
| Waga [kg]: | 4.14 |
|---|---|
| Wiek: | Od 2 do 4 lat |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 10 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Waga [kg]: | 1.8 |
|---|---|
| Wiek: | Od 12 miesięcy |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 6 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie |
| Waga [kg]: | 3.5 |
|---|---|
| Wiek: | 2 lata, 3 lata |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 10 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
Sugerowana cena producenta:
219,99 zł
| Rama: | Alloy, 20" |
|---|---|
| Waga [kg]: | 10.8 |
| 28 | |
| 18 | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Opona typ: | 700 x 28, K193 |
| Waga [kg]: | 3.8 |
|---|---|
| Wiek: | Od 2 do 6 lat |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Magnezowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Rama: | Alloy, 22.5" |
|---|---|
| Waga [kg]: | 11.5 |
| 28 | |
| 2 x 7 | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Opona typ: | 700 x 28 K-193 Blk |
| Waga [kg]: | 2.7 |
|---|---|
| Wiek: | 2 lata, 3 lata, 4 lata, 5 lat |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Waga [kg]: | 2.13 |
|---|---|
| Wiek: | 12 miesięcy |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Drewniana | |
| Rozmiar opon [cal]: | 7 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie |
| Rama: | Alloy, 21" |
|---|---|
| Waga [kg]: | 10.8 |
| 28 | |
| 18 | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Opona typ: | 700 x 28, K193 |
| Waga [kg]: | 3.5 |
|---|---|
| Wiek: | 2 lata, 3 lata, 4 lata, 5 lat |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 10 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Waga [kg]: | 3.8 |
|---|---|
| Wiek: | Od 2 do 6 lat |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Magnezowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Waga [kg]: | 3.8 |
|---|---|
| Wiek: | Od 2 do 6 lat |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Magnezowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Rama: | Alloy, 24" |
|---|---|
| Waga [kg]: | 11.5 |
| 28 | |
| 2 x 7 | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Opona typ: | 700 x 28 K-193 Blk |
| Waga [kg]: | 3 |
|---|---|
| Wiek: | 3 lata, 4 lata |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Magnezowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie |
| Rama: | Alloy, 22.5" |
|---|---|
| Waga [kg]: | 10.8 |
| 28 | |
| 18 | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Opona typ: | 700 x 28, K193 |
| Rama: | Alloy, 20" |
|---|---|
| Waga [kg]: | 11.5 |
| 28 | |
| 2 x 7 | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Opona typ: | 700 x 28 K-193 Blk |
| Waga [kg]: | 4.14 |
|---|---|
| Wiek: | Od 2 do 4 lat |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 10 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Waga [kg]: | 3.1 |
|---|---|
| Wiek: | 2 lata, 3 lata, Od 12 miesięcy |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 6, 8 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie |
| Waga [kg]: | 3.4 |
|---|---|
| Wiek: | 3 lata, 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |