- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1925)
Foto i kamery (70)
Rowery i hulajnogi (5931)
Fitness i sport (271)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Mocny, Słaby, Szybki tryb błyskowy 150 lumenów, Szybki tryb błyskowy 25 lumenów, Szybki tryb błyskowy 5 lumenów |
| Moc światła [lm]: | 150 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Maksymalna liczba rowerów: | 2 |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar koła [cal]: | 29 |
| Ładowność [kg]: | 45 |
| Sposób montażu: | Hak |
| Waga [kg]: | 10.8 |
Sugerowana cena producenta:
1 099,99 zł
Sugerowana cena producenta:
129,99 zł
| Do budowania formy | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 12 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 150 |
Sugerowana cena producenta:
1 890 zł
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Regulacja: | Od 55 do 61 cm |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ: | Elektryczna |
|---|---|
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 8.2 |
| Długość [mm]: | 74 |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Montaż: | Na kierownicy |
| Tryby pracy: | Endurance, Mocny, Słaby, Średni |
| Moc światła [lm]: | 1000 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna liczba rowerów: | 2 |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar koła [cal]: | 29 |
| Ładowność [kg]: | 60 |
| Sposób montażu: | Hak |
| Waga [kg]: | 18.2 |
| Typ: | SPD |
|---|---|
| Materiał: | Guma, Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Pianka EVA |
| Kolor: | Czarny |
| Płeć: | Męska |
| Długość wkładki [cm]: | 28 |
| Do rekreacji | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 3 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 110 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Mocowanie: | Rura podsiodłowa |
| Wiek: | 9m+ |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Nie |
| Typ: | Tylny |
|---|---|
| Montaż: | Do wspornika siodła |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Nośność: | 9 kg |
| Ilość funkcji: | 20 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Mocowanie: | Mostek |
| Komunikacja: | ANT+, Bluetooth, Wi-Fi |
| Podświetlenie: | Tak |
| Typ: | Na naboje CO2 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 6 |
| Długość [mm]: | 125 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Mocowanie: | Rama |
| Wiek: | 9 m - 3 lata |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 15 |
| Odchylany: | Nie |