- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1922)
Foto i kamery (70)
Rowery i hulajnogi (5952)
Fitness i sport (271)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnoniebieski, Czerwony, Jasnoniebieski, Niebieski, Pomarańczowy, Różowy, Szary, Żółty |
| Typ: | Linka |
| Długość [mm]: | 550 |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Żółto-pomarańczowy |
| Typ: | Dla dzieci |
| Rozmiar: | S |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Stojak rowerowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Nośność: | 20 kg |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Materiał: | ABS |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Tylne |
| Tryby pracy: | Miganie naprzemienne, Stały |
| Moc światła [lm]: | 100 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Typ: | Dla dzieci |
| Rozmiar: | S |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | Pianka, Styropian (EPS) |
| Rodzaj: | Wieszak na rower |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowo-biały |
| Nośność: | 20 kg |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Transporter |
|---|---|
| Materiał: | Poliester, PVC |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 5 |
| Pojemność [l]: | 20 |
| Rodzaj: | Zestaw lampek |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Typ: | Przednie, Tylne |
| Tryby pracy: | Miganie, Tryb ciągły, Wolne miganie |
| Moc światła [lm]: | 20 |
| Źródło światła: | LED |
| Rodzaj: | Wieszak na rower |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Nośność: | 20 kg |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Transporter |
|---|---|
| Materiał: | Poliester, TPU, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 5.5 |
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Elektryczna |
| Długość [mm]: | 125 |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 10.3 |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-żółty |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Rozmiar: | L/XL |
| Materiał skorupy: | EPS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Stojak rowerowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Nośność: | 13 kg |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Poliester, SBR |
|---|---|
| Kolor dominujący: | Zielono-czarny |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Rozmiar: | M |
| Typ roweru: | MTB |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rodzaj: | Koszulka |
|---|---|
| Materiał: | Polar, Poliester, Spandex |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Długi rękaw |
| Rozmiar: | XL |
| Typ roweru: | Szosowe |
| Płeć: | Męska |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rodzaj: | Tylny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Granatowo-szaro-limonkowy |
| Wiek: | 1-5 lat |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
179,99 zł
| Materiał: | Guma, Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Pianka EVA, Skóra syntetyczna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Platformowe |
| Rozmiar: | 36 |
| Zastosowanie: | Miejskie, Teren, Trekkingowe |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Damska |
| Długość wkładki [cm]: | 22.5 |
| Rodzaj roweru: | Pionowy |
|---|---|
| Do budowania formy | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |
| Elektromagnetyczny | |
Sugerowana cena producenta:
2 290 zł
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Przedni |
| Tryby pracy: | Tryb dzienny |
| Źródło światła: | Diody LED |