- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1922)
Foto i kamery (67)
Rowery i hulajnogi (5869)
Fitness i sport (271)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rama: | Stalowa, 17" |
|---|---|
| 1 | |
| Brak | |
| Brak | |
| 26 | |
Wartość poza zestawem:
999,98 zł
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 4K - 30 kl/s, FullHD - 60 kl/s, QHD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
1 999 zł
Sugerowana cena producenta:
1 999 zł
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Płeć: | Męska |
| Oprawki: | Pełnooprawkowe |
| Soczewki: | Polaryzacyjne |
| Nosek: | Brak |
| Zauszniki: | Długość 170 mm |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 2880 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 4K - 24 kl/s, FullHD - 60 kl/s, HD - 120 kl/s, VGA - 240 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 16 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 2880 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 4K - 24 kl/s, FullHD - 60 kl/s, HD - 120 kl/s, VGA - 240 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 16 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |