- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1914)
Foto i kamery (67)
Rowery i hulajnogi (5828)
Fitness i sport (271)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rama: | Stalowa, 10" |
|---|---|
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Waga [kg]: | 10.6 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| 14 | |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 48 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Waga [kg]: | 16 |
|---|---|
| Na kasetę | |
| Kolor: | Srebrny |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| 130 - 135 x 5 mm QR, 142 x 12 mm TA | |
| Maksymalne symulowane nachylenie [%]: | 24 |
| Magnetyczny | |
| Materiał: | Aluminium, Stal |
| Waga [kg]: | 16 |
|---|---|
| Na kasetę | |
| Kolor: | Srebrny |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| 130 - 135 x 5 mm QR, 142 x 12 mm TA | |
| Maksymalne symulowane nachylenie [%]: | 24 |
| Magnetyczny | |
| Materiał: | Stal |
| Typ roweru: | MTB, Szosowe |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Czarno-szary |
| Materiał: | Lycra, Polar, Skóra syntetyczna |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni, Zimowy |
| Rama: | Aluminiowa,Składana, 16" |
|---|---|
| Waga [kg]: | 23 |
| 20 | |
| 7 | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny, Dla seniora |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Typ: | Elektryczna |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Długość [mm]: | 162 |
| Materiał: | ABS, PC |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 10.3 |
| Wzrost [cm]: | 187 - 200 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 11.5 |
| 28 | |
| 16 | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rozmiar: | XXL (187 - 200 cm) |
| Kolor: | Beżowo-złoty |
| Shimano Claris | |
| Shimano Claris | |
| Mechaniczny, Tarczowy | |
| Mechaniczny, Tarczowy | |
| Aluminiowa | |
| Opona typ: | Riddler Comp 700 x 37C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Aluminiowy |
| Typ roweru: | MTB, Szosowe, Trekkingowe |
|---|---|
| Rozmiar: | XXL |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Szary |
| Materiał: | Poliester |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Waga [kg]: | 16 |
|---|---|
| Na kasetę | |
| Kolor: | Srebrny |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| 130 - 135 x 5 mm QR, 142 x 12 mm TA | |
| Maksymalne symulowane nachylenie [%]: | 24 |
| Magnetyczny | |
| Materiał: | Aluminium, Stal |